Komentarze użytkownika voyager747, strona 2461
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
z sieci ?
-
oj, chyba jeszcze nie do końca :))
Myślisz, że to zdjęcie jest złe i zasługuje na 2 +++ ?
-
W takim układzie zapytam wprost: to są Wasze zdjęcia czy ściągane z sieci ??
Niech będzie, że się czepiam.
-
w jaki ?
-
To nie jest czepialstwo ! Jeśli się ogląda wszystkie zdjęcia w miniaturkach, to nie widać skąd to zdjęcie pochodzi, bo z tytułu "118703543113745 ujazdzik07." nic nie można wywnioskować.
Wydaje mi się, że można poświęcić sekundę dłużej i dodać jakiś tytuł sensowny, dla mnie wystarczy: zamek, Rumunia, Warszawa itp. i już wiem co to i gdzie to.
Oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać :)
-
:)) tytuł boski :))
-
No co Ty, ja się cieszę, to pociąg donikąd :))
-
:)) dzięki, mu tam niedaleko tych szynek :)
-
fakt, nieźle, kurcze ja też w tym uczestniczę :)))
-
z sieci ?
-
oj, chyba jeszcze nie do końca :))
Myślisz, że to zdjęcie jest złe i zasługuje na 2 +++ ? -
W takim układzie zapytam wprost: to są Wasze zdjęcia czy ściągane z sieci ??
Niech będzie, że się czepiam. -
w jaki ?
-
To nie jest czepialstwo ! Jeśli się ogląda wszystkie zdjęcia w miniaturkach, to nie widać skąd to zdjęcie pochodzi, bo z tytułu "118703543113745 ujazdzik07." nic nie można wywnioskować.
Wydaje mi się, że można poświęcić sekundę dłużej i dodać jakiś tytuł sensowny, dla mnie wystarczy: zamek, Rumunia, Warszawa itp. i już wiem co to i gdzie to.
Oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać :) -
:)) tytuł boski :))
-
No co Ty, ja się cieszę, to pociąg donikąd :))
-
:)) dzięki, mu tam niedaleko tych szynek :)
-
fakt, nieźle, kurcze ja też w tym uczestniczę :)))
Dzięki