Komentarze użytkownika voyager747, strona 2459

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:55)
    manki dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:44)
    niezłe :))
  3. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 12:25)
    Witaj, to jest niedaleko Ubud, wszystkie wycieczki tam trafiają :) Trzeba samochód wypożyczyć z kierowcą i jeździć. Samemu raczej trudno, bo po lewej stronie, bo pełno skuterów, bo tłok itp.
    Potrzebny przewodnik jakiś i można zwiedzać.
    Dzięki za ++ :)
    jakby co, to pytaj.
  4. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:20)
    dzięki Sylwek :)
  5. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:11)
    pt.janicki dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:10)
    pt.janicki dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 23:04)
    slawannka dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 23:02)
    Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
  9. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 21:16)
    W Polsce jest wiele zamków i ich zdjęć w necie też sporo :((((
  10. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 21:11)
    dzięki za +++ i komentarze :)