Komentarze użytkownika voyager747, strona 2459
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
manki dzięki
-
niezłe :))
-
Witaj, to jest niedaleko Ubud, wszystkie wycieczki tam trafiają :) Trzeba samochód wypożyczyć z kierowcą i jeździć. Samemu raczej trudno, bo po lewej stronie, bo pełno skuterów, bo tłok itp.
Potrzebny przewodnik jakiś i można zwiedzać.
Dzięki za ++ :)
jakby co, to pytaj.
-
dzięki Sylwek :)
-
pt.janicki dzięki
-
pt.janicki dzięki
-
slawannka dzięki
-
Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
-
W Polsce jest wiele zamków i ich zdjęć w necie też sporo :((((
-
dzięki za +++ i komentarze :)
-
manki dzięki
-
niezłe :))
-
Witaj, to jest niedaleko Ubud, wszystkie wycieczki tam trafiają :) Trzeba samochód wypożyczyć z kierowcą i jeździć. Samemu raczej trudno, bo po lewej stronie, bo pełno skuterów, bo tłok itp.
Potrzebny przewodnik jakiś i można zwiedzać.
Dzięki za ++ :)
jakby co, to pytaj. -
dzięki Sylwek :)
-
pt.janicki dzięki
-
pt.janicki dzięki
-
slawannka dzięki
-
Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
-
W Polsce jest wiele zamków i ich zdjęć w necie też sporo :((((
-
dzięki za +++ i komentarze :)