Komentarze użytkownika voyager747, strona 2457
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
C-17 Globemaster, nie ma co poprawiać :) To w Polsce robiłeś ?
-
Kolumberek, to jakiś mały syn dużego Kolumbera ? :))
-
Witaj,
dzięki za plusika na tęczę :)
-
Ja też popieram :))
-
:)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
Dzięki.
-
ładne
-
szkoda, że te szyby zawsze są brudne i porysowane :)
-
kasy1 dzięki :)
-
MD-11 :)
-
to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))
-
C-17 Globemaster, nie ma co poprawiać :) To w Polsce robiłeś ?
-
Kolumberek, to jakiś mały syn dużego Kolumbera ? :))
-
Witaj,
dzięki za plusika na tęczę :) -
Ja też popieram :))
-
:)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
Dzięki. -
ładne
-
szkoda, że te szyby zawsze są brudne i porysowane :)
-
kasy1 dzięki :)
-
MD-11 :)
-
to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))