Komentarze użytkownika voyager747, strona 2457

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 22:29)
    C-17 Globemaster, nie ma co poprawiać :) To w Polsce robiłeś ?
  2. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 22:14)
    Kolumberek, to jakiś mały syn dużego Kolumbera ? :))
  3. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 21:49)
    Witaj,
    dzięki za plusika na tęczę :)
  4. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 20:50)
    Ja też popieram :))
  5. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 19:59)
    :)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
    Dzięki.
  6. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 17:05)
    ładne
  7. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 17:03)
    szkoda, że te szyby zawsze są brudne i porysowane :)
  8. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 17:00)
    kasy1 dzięki :)
  9. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 12:30)
    MD-11 :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 0:09)
    to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))