Komentarze użytkownika voyager747, strona 2456

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:59)
    jadalny był ? :)
  2. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:58)
    u nas codziennie są takie :((
  3. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:57)
    zrób je ładnie i wklej, poczekam :) A inne jakieś zrobiłeś, w Egipcie coś ?
  4. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:47)
    czasami się pojawiają, wielki jest :)
  5. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:46)
    no co Ty, przecież internet wie wszystko :)
  6. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:36)
    Dzięki za ++++++
  7. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:35)
    dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
  8. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:33)
    to wojskowy transportowiec:


    http://pl.wikipedia.org/wiki/C-17
  9. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:29)
    Ja się zgodziłem co do idei :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 22:47)
    ?? o co pytasz ?