Komentarze użytkownika voyager747, strona 2456
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
jadalny był ? :)
-
u nas codziennie są takie :((
-
zrób je ładnie i wklej, poczekam :) A inne jakieś zrobiłeś, w Egipcie coś ?
-
czasami się pojawiają, wielki jest :)
-
no co Ty, przecież internet wie wszystko :)
-
Dzięki za ++++++
-
dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
-
to wojskowy transportowiec:
http://pl.wikipedia.org/wiki/C-17
-
Ja się zgodziłem co do idei :)
-
?? o co pytasz ?
-
jadalny był ? :)
-
u nas codziennie są takie :((
-
zrób je ładnie i wklej, poczekam :) A inne jakieś zrobiłeś, w Egipcie coś ?
-
czasami się pojawiają, wielki jest :)
-
no co Ty, przecież internet wie wszystko :)
-
Dzięki za ++++++
-
dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
-
to wojskowy transportowiec:
http://pl.wikipedia.org/wiki/C-17 -
Ja się zgodziłem co do idei :)
-
?? o co pytasz ?