Komentarze użytkownika voyager747, strona 2455
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
witaj :)
-
dzięki za +++
-
Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
-
mogło być: gąsienice :)) dzięki
-
tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
-
Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
-
sporo już nazbierał chyba :) dzięki
-
mimbla.londyn dzięki
-
:))
-
tu niezła fotka tej maszyny u nas :
http://www.epwa.pl/photo.php?photo=5442
-
witaj :)
-
dzięki za +++
-
Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
-
mogło być: gąsienice :)) dzięki
-
tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
-
Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
-
sporo już nazbierał chyba :) dzięki
-
mimbla.londyn dzięki
-
:))
-
tu niezła fotka tej maszyny u nas :
http://www.epwa.pl/photo.php?photo=5442