Komentarze użytkownika voyager747, strona 2455

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 19:59)
    witaj :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 19:44)
    dzięki za +++
  3. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 18:19)
    Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 17:50)
    mogło być: gąsienice :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 17:49)
    tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 16:05)
    Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 15:57)
    sporo już nazbierał chyba :) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 9:33)
    mimbla.londyn dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 0:13)
    :))
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 0:10)
    tu niezła fotka tej maszyny u nas :

    http://www.epwa.pl/photo.php?photo=5442