Komentarze użytkownika voyager747, strona 2454

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki wielkie :))
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki za +++
  3. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki :))
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:14)
    ojej, a co tu się wyrabia :) Ja też lubię chabry, fanie pachną :)
    Dzięki za +++++
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:13)
    na razie nic, ponoć dzisiaj coś znaleźli.
    Dzięki za +++
  6. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:12)
    tak, to był taki żółty kwiatek i pd góry cały użarty :)) dzięki za +++
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:11)
    dzięki, tu jak zwykle czerwony się zepsuł przy pomniejszaniu
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:10)
    taki był "łysolek ", dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:10)
    He he, ja też mówię: robalek :) Dzięki za +++
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:08)
    dzięki, witaj :)