Komentarze użytkownika voyager747, strona 2453

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:31)
    dzięki za +++++++ :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:30)
    Witaj, dzięki za plusy :)
  3. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:19)
    Witaj, jak tam Góraszka ?
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:12)
    dzięki :)
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:00)
    przechył w jedną, horyzont w drugą, ale buja :))
  6. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:59)
    :)) ja , bez przesady :)) dzięki, mam ubaw teraz :)
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:34)
    zaglądaj do nas czasami, praca to nie wszystko :)
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:25)
    Teraz jeden dzień, to może być 100 zdjęć i 1000 komentarzy :))
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:21)
    fajnie pachną, znowu mi się literka zjadła :)
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:17)
    i ja dorzucę jednego :)