Komentarze użytkownika voyager747, strona 2452
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
jakby usiadł na chaberku, to by było gorzej :)
-
:)) latał całkiem sprawnie :)
-
dzięki za plusy i komentarze :)
-
dzięki za plusy i komentarze :)
-
O pogodę się martwiłem, a tu słońce dzisiaj. Fajnie, czekamy na foty.
-
dzięki jak zwykle :)
-
dzięki za plusiki i komentarze :)
-
Krzychu, motylki, kwiatki, samoloty i inne stwory dziękują :)
-
Edyta, dzięki :))
-
dzięki :))
-
jakby usiadł na chaberku, to by było gorzej :)
-
:)) latał całkiem sprawnie :)
-
dzięki za plusy i komentarze :)
-
dzięki za plusy i komentarze :)
-
O pogodę się martwiłem, a tu słońce dzisiaj. Fajnie, czekamy na foty.
-
dzięki jak zwykle :)
-
dzięki za plusiki i komentarze :)
-
Krzychu, motylki, kwiatki, samoloty i inne stwory dziękują :)
-
Edyta, dzięki :))
-
dzięki :))