Komentarze użytkownika voyager747, strona 2452

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:47)
    jakby usiadł na chaberku, to by było gorzej :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:46)
    :)) latał całkiem sprawnie :)
  3. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:44)
    dzięki za plusy i komentarze :)
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:42)
    dzięki za plusy i komentarze :)
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:39)
    O pogodę się martwiłem, a tu słońce dzisiaj. Fajnie, czekamy na foty.
  6. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:38)
    dzięki jak zwykle :)
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:37)
    dzięki za plusiki i komentarze :)
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:35)
    Krzychu, motylki, kwiatki, samoloty i inne stwory dziękują :)
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:33)
    Edyta, dzięki :))
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:32)
    dzięki :))