Komentarze użytkownika voyager747, strona 2451
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
widać to? test
-
coś się dzieje znowu z punktami i statystykami :(
-
A miał być jakiś Spitfire, masz go ?
-
Wiem co napisze Iwonka :))
-
Za późno Sylwek wrzucał, a ja już miałem wyłączonego kompa :)
-
Brawa dla Sylwka za zdjęcia i za opisy zdjęć :)
-
A cóż ja mogę powiedzieć ? :)) Samoloty są super, zdjęcia też. Wszyscy wiedzą, że ja wolę te duże. Dobrze, że przyzwoita pogoda się zrobiła, dzisiaj już gorzej.
Zaraz sobie wszystkie obejrzę.
-
A mój, że mam 0 a mam ponad 1000 :(
-
:))
-
czytają i oglądają zdjęcia, pluszą też :)
-
widać to? test
-
coś się dzieje znowu z punktami i statystykami :(
-
A miał być jakiś Spitfire, masz go ?
-
Wiem co napisze Iwonka :))
-
Za późno Sylwek wrzucał, a ja już miałem wyłączonego kompa :)
-
Brawa dla Sylwka za zdjęcia i za opisy zdjęć :)
-
A cóż ja mogę powiedzieć ? :)) Samoloty są super, zdjęcia też. Wszyscy wiedzą, że ja wolę te duże. Dobrze, że przyzwoita pogoda się zrobiła, dzisiaj już gorzej.
Zaraz sobie wszystkie obejrzę. -
A mój, że mam 0 a mam ponad 1000 :(
-
:))
-
czytają i oglądają zdjęcia, pluszą też :)