Komentarze użytkownika voyager747, strona 2451

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:00)
    widać to? test
  2. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 11:06)
    coś się dzieje znowu z punktami i statystykami :(
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:56)
    A miał być jakiś Spitfire, masz go ?
  4. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:55)
    Wiem co napisze Iwonka :))
  5. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:55)
    Za późno Sylwek wrzucał, a ja już miałem wyłączonego kompa :)
  6. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:53)
    Brawa dla Sylwka za zdjęcia i za opisy zdjęć :)
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:50)
    A cóż ja mogę powiedzieć ? :)) Samoloty są super, zdjęcia też. Wszyscy wiedzą, że ja wolę te duże. Dobrze, że przyzwoita pogoda się zrobiła, dzisiaj już gorzej.
    Zaraz sobie wszystkie obejrzę.
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 10:47)
    A mój, że mam 0 a mam ponad 1000 :(
  9. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 0:47)
    :))
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 22:52)
    czytają i oglądają zdjęcia, pluszą też :)