Komentarze użytkownika voyager747, strona 2450
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
bo to był mak-facet :)
-
to już plusiłem wcześniej,chmurki też fajne, jak zwykle popracowałbym trochę na tytułem :)
-
dingo11, to parę osób tak ma, zdjęcia z pierwszej strony z niesamowitych też zniknęły, może naprawią, mam nadzieję.
-
tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.
-
dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
-
razem ze zdjęciami :(
-
dawaj, może nie znikną :)
-
dodałem jedno zdjęcie i od razu mi dodało jakieś stare 325 sztuk :) Nieźle.
-
teraz chyba już jako LOT
-
kicha, moich zdjęć nie widać :(
-
bo to był mak-facet :)
-
to już plusiłem wcześniej,chmurki też fajne, jak zwykle popracowałbym trochę na tytułem :)
-
dingo11, to parę osób tak ma, zdjęcia z pierwszej strony z niesamowitych też zniknęły, może naprawią, mam nadzieję.
-
tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.
-
dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
-
razem ze zdjęciami :(
-
dawaj, może nie znikną :)
-
dodałem jedno zdjęcie i od razu mi dodało jakieś stare 325 sztuk :) Nieźle.
-
teraz chyba już jako LOT
-
kicha, moich zdjęć nie widać :(