Komentarze użytkownika voyager747, strona 2450

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:51)
    bo to był mak-facet :)
  2. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:12)
    to już plusiłem wcześniej,chmurki też fajne, jak zwykle popracowałbym trochę na tytułem :)
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:11)
    dingo11, to parę osób tak ma, zdjęcia z pierwszej strony z niesamowitych też zniknęły, może naprawią, mam nadzieję.
  4. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:07)
    tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.
  5. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:06)
    dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
  6. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 20:58)
    razem ze zdjęciami :(
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 18:34)
    dawaj, może nie znikną :)
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 18:10)
    dodałem jedno zdjęcie i od razu mi dodało jakieś stare 325 sztuk :) Nieźle.
  9. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:08)
    teraz chyba już jako LOT
  10. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:06)
    kicha, moich zdjęć nie widać :(