Komentarze użytkownika voyager747, strona 2449

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:37)
    fajne to :)
  2. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:35)
    przecieram oczy :))
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:34)
    dobre było ? :)
  4. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:31)
    patrząc na samochód, to chyba stare to zdjęcie :)
  5. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:23)
    dzięki za +++
  6. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:23)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:22)
    dzięki za++
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:19)
    Ja zwykle, dzięki :))
  9. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:17)
    saltus to Ty ? :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 22:10)
    szkoda, że to nie był Boeing 747 :)))