kolumber.pl
Podróże
Miejsca
Pomysły
Fotografie
Społeczność
Logowanie
|
Rejestracja
Kolumber
Użytkownicy
Voyager747
Komentarze
Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostosować serwis do Twoich potrzeb. Możesz nie wyrazić zgody przez ustawienia przeglądarki internetowej.
Szczegóły >
zamknij
Komentarze użytkownika voyager747, strona 2449 Przejdź do głównej strony użytkownika
voyager747
voyager747
(07.06.2009 23:37)
fajne to :)
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:35)
przecieram oczy :))
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:34)
dobre było ? :)
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:31)
patrząc na samochód, to chyba stare to zdjęcie :)
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:23)
dzięki za +++
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:23)
dzięki
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:22)
dzięki za++
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:19)
Ja zwykle, dzięki :))
zobacz
voyager747
(07.06.2009 23:17)
saltus to Ty ? :) dzięki
zobacz
voyager747
(07.06.2009 22:10)
szkoda, że to nie był Boeing 747 :)))
zobacz