Komentarze użytkownika voyager747, strona 2448
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
czy ja wiem, czy taki chamski, tutaj widziałem już bardziej chamskie odzywki :(((
-
u mnie już chyba jest ok
-
city, to chyba nie jest rekord, ja straciłem ponad 1200 zdjęć :(
-
na Ciebie Krzychu można liczyć, myślałem o Kasi :)
-
pa pa, zajrzyj jeszcze kiedyś
-
to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
-
to Ty bobi ?
-
jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
-
Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
-
głodny jestem :)
-
czy ja wiem, czy taki chamski, tutaj widziałem już bardziej chamskie odzywki :(((
-
u mnie już chyba jest ok
-
city, to chyba nie jest rekord, ja straciłem ponad 1200 zdjęć :(
-
na Ciebie Krzychu można liczyć, myślałem o Kasi :)
-
pa pa, zajrzyj jeszcze kiedyś
-
to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
-
to Ty bobi ?
-
jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
-
Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
-
głodny jestem :)