Komentarze użytkownika voyager747, strona 2448

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:29)
    czy ja wiem, czy taki chamski, tutaj widziałem już bardziej chamskie odzywki :(((
  2. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:08)
    u mnie już chyba jest ok
  3. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 9:50)
    city, to chyba nie jest rekord, ja straciłem ponad 1200 zdjęć :(
  4. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 0:02)
    na Ciebie Krzychu można liczyć, myślałem o Kasi :)
  5. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:57)
    pa pa, zajrzyj jeszcze kiedyś
  6. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:53)
    to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:52)
    to Ty bobi ?
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:49)
    jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
  9. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:42)
    Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
  10. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:38)
    głodny jestem :)