Komentarze użytkownika voyager747, strona 2447

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:46)
    slawannka dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:46)
    slawannka dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:45)
    slawannka dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:44)
    myślisz o czołgu ? :)
  5. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 13:26)
    slawannka dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 13:25)
    slawannka dzięki, tęcza często się kopiuje :)
    wczoraj też pstryknąłem, ale słabo wyszła :)
  7. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:54)
    dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:53)
    :))
  9. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:39)
    ja też kiedyś prosiłem o większy NY :)
  10. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 12:31)
    Dobrze, że już jest ok.