Komentarze użytkownika voyager747, strona 2446
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wszyscy już rozszyfrowani :)))
-
:)) ja tylko nie lubię zdjęć ludzi i czarno-białych :)) I jeszcze z palmami i krzywymi horyzontami :)
-
:)) dzięki za plusy :) To chyba filtr z 80 trzeba mieć :)
-
no nie 17 tys. :)))
-
a nie za ciepło tam ? :)
-
chyba to samo co tamte wcześniejsze :)) dzięki
-
:)) ja raczej nie przepadam :) dzięki
-
dzięki, ta słabsza i szybko zniknęła :(
-
dzięki za plusa i komentarz :)
-
powinien do Góraszki się wybrać :))
-
wszyscy już rozszyfrowani :)))
-
:)) ja tylko nie lubię zdjęć ludzi i czarno-białych :)) I jeszcze z palmami i krzywymi horyzontami :)
-
:)) dzięki za plusy :) To chyba filtr z 80 trzeba mieć :)
-
no nie 17 tys. :)))
-
a nie za ciepło tam ? :)
-
chyba to samo co tamte wcześniejsze :)) dzięki
-
:)) ja raczej nie przepadam :) dzięki
-
dzięki, ta słabsza i szybko zniknęła :(
-
dzięki za plusa i komentarz :)
-
powinien do Góraszki się wybrać :))