Komentarze użytkownika voyager747, strona 2446

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:40)
    wszyscy już rozszyfrowani :)))
  2. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:39)
    :)) ja tylko nie lubię zdjęć ludzi i czarno-białych :)) I jeszcze z palmami i krzywymi horyzontami :)
  3. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:38)
    :)) dzięki za plusy :) To chyba filtr z 80 trzeba mieć :)
  4. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:36)
    no nie 17 tys. :)))
  5. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:24)
    a nie za ciepło tam ? :)
  6. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 21:51)
    chyba to samo co tamte wcześniejsze :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 21:23)
    :)) ja raczej nie przepadam :) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 20:06)
    dzięki, ta słabsza i szybko zniknęła :(
  9. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 19:50)
    dzięki za plusa i komentarz :)
  10. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 19:49)
    powinien do Góraszki się wybrać :))