Komentarze użytkownika voyager747, strona 2445
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
dzięki :)
-
dzięki wszystkim za +++++
-
łatwo nie było :) zrobiłem w sumie z 5 zdjęć i wybrałem to :) dzięki
-
No właśnie, teraz mamy na to papiery :) Skleroza na starość, sorry :)
-
szkoda, że tam ocean zimny, br......
-
:))))
-
"on mu" hm.... a może on jej, albo ona jemu :))))
-
ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie to było, e... pewnie nie, bo za trudne :))
dzięki
-
mało coś tych zdjęć, koleżanko :))
-
dzięki :)
-
dzięki wszystkim za +++++
-
łatwo nie było :) zrobiłem w sumie z 5 zdjęć i wybrałem to :) dzięki
-
No właśnie, teraz mamy na to papiery :) Skleroza na starość, sorry :)
-
szkoda, że tam ocean zimny, br......
-
:))))
-
"on mu" hm.... a może on jej, albo ona jemu :))))
-
ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie to było, e... pewnie nie, bo za trudne :))
dzięki -
mało coś tych zdjęć, koleżanko :))
To jedno, które wkleiłem też się wzięło z naszych wcześniejszych ożywionych dyskusji.