Komentarze użytkownika voyager747, strona 2445

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:24)
    Moich zdjęć tu nie ma za dużo, chyba teraz 1 sztuka, ale są tacy co lubią się pokazywać :)
    To jedno, które wkleiłem też się wzięło z naszych wcześniejszych ożywionych dyskusji.
  2. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:22)
    dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:20)
    dzięki wszystkim za +++++
  4. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 16:37)
    łatwo nie było :) zrobiłem w sumie z 5 zdjęć i wybrałem to :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 1:15)
    No właśnie, teraz mamy na to papiery :) Skleroza na starość, sorry :)
  6. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 23:08)
    szkoda, że tam ocean zimny, br......
  7. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 23:03)
    :))))
  8. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 23:00)
    "on mu" hm.... a może on jej, albo ona jemu :))))
  9. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:59)
    ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie to było, e... pewnie nie, bo za trudne :))
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 22:42)
    mało coś tych zdjęć, koleżanko :))