Komentarze użytkownika voyager747, strona 2444

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:35)
    dzięki za ++++
  2. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:34)
    dzięki za +++
  3. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:34)
    dzięki za ++++
  4. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:19)
    to plusiłem jakieś pół roku temu :)))
  5. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 21:54)
    nic nie piszą w necie, dziwne
  6. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 21:42)
    ciekawe co to ?
  7. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 20:57)
    kurcze, z palmami lubię, z plamami nie :)) sorry :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 20:44)
    a nie wiem :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 20:30)
    Ja też byłem na Sycylii w 2005 roku i wspominam bardzo miło. Na 100% jeszcze kiedyś tam wrócimy, bo sporo zostało do zobaczenia. Sycylia jest piękna, trochę tam drogo, ale na pewno warto tam pojechać.
  10. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:45)
    tam nie za ciepła chyba ona, bo Atlantyk zimny, brr.... :)