Komentarze użytkownika voyager747, strona 2444
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za ++++
-
dzięki za +++
-
dzięki za ++++
-
to plusiłem jakieś pół roku temu :)))
-
nic nie piszą w necie, dziwne
-
ciekawe co to ?
-
kurcze, z palmami lubię, z plamami nie :)) sorry :)
-
a nie wiem :)
-
Ja też byłem na Sycylii w 2005 roku i wspominam bardzo miło. Na 100% jeszcze kiedyś tam wrócimy, bo sporo zostało do zobaczenia. Sycylia jest piękna, trochę tam drogo, ale na pewno warto tam pojechać.
-
tam nie za ciepła chyba ona, bo Atlantyk zimny, brr.... :)
-
dzięki za ++++
-
dzięki za +++
-
dzięki za ++++
-
to plusiłem jakieś pół roku temu :)))
-
nic nie piszą w necie, dziwne
-
ciekawe co to ?
-
kurcze, z palmami lubię, z plamami nie :)) sorry :)
-
a nie wiem :)
-
Ja też byłem na Sycylii w 2005 roku i wspominam bardzo miło. Na 100% jeszcze kiedyś tam wrócimy, bo sporo zostało do zobaczenia. Sycylia jest piękna, trochę tam drogo, ale na pewno warto tam pojechać.
-
tam nie za ciepła chyba ona, bo Atlantyk zimny, brr.... :)