Komentarze użytkownika voyager747, strona 2443

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:12)
    to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
  2. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:12)
    witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
  3. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:11)
    dzięki bobi :)
  4. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:10)
    dzięki za ++
  5. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:08)
    tytuły też by się przydały jakieś :)
  6. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 8:55)
    Dzięki za plusy i komentarze, taras jest jak dotąd nadal na Okęciu.
  7. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 8:54)
    Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
  8. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 8:53)
    taki z filtrem :) dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 0:03)
    Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
  10. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 23:57)
    to ten Tu-204, pamiętasz ?