Komentarze użytkownika voyager747, strona 2443
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
-
witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
-
dzięki bobi :)
-
dzięki za ++
-
tytuły też by się przydały jakieś :)
-
Dzięki za plusy i komentarze, taras jest jak dotąd nadal na Okęciu.
-
Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
-
taki z filtrem :) dzięki
-
Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
-
to ten Tu-204, pamiętasz ?
-
to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
-
witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
-
dzięki bobi :)
-
dzięki za ++
-
tytuły też by się przydały jakieś :)
-
Dzięki za plusy i komentarze, taras jest jak dotąd nadal na Okęciu.
-
Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
-
taki z filtrem :) dzięki
-
Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
-
to ten Tu-204, pamiętasz ?