Komentarze użytkownika voyager747, strona 2442

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 23:10)
    nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
  2. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 22:29)
    no napiszcie, bo ja nie widzę tego :)))))))
  3. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:46)
    A jak będziesz w Londynie, to nie zapomnij A380 pstryknąć i nam tu wkleić :)
  4. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:43)
    dzięki za ++
  5. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:38)
    to można gdzieś wyczytać, chyba na początku
  6. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:19)
    tak, to był Norwegian 737
  7. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:19)
    dzięki wszystkim za +++++ :)
  8. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 20:24)
    nieba nie widać :)
  9. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 12:21)
    takie były chmurki i promyki :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:14)
    dzięki Edyta :)