Komentarze użytkownika voyager747, strona 2442
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
no napiszcie, bo ja nie widzę tego :)))))))
-
A jak będziesz w Londynie, to nie zapomnij A380 pstryknąć i nam tu wkleić :)
-
dzięki za ++
-
to można gdzieś wyczytać, chyba na początku
-
tak, to był Norwegian 737
-
dzięki wszystkim za +++++ :)
-
nieba nie widać :)
-
takie były chmurki i promyki :) dzięki
-
dzięki Edyta :)
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
no napiszcie, bo ja nie widzę tego :)))))))
-
A jak będziesz w Londynie, to nie zapomnij A380 pstryknąć i nam tu wkleić :)
-
dzięki za ++
-
to można gdzieś wyczytać, chyba na początku
-
tak, to był Norwegian 737
-
dzięki wszystkim za +++++ :)
-
nieba nie widać :)
-
takie były chmurki i promyki :) dzięki
-
dzięki Edyta :)