Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 866

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:50)
    coś pięknego!
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:48)
    dokładnie, super ujęcie! Szkoda tylko, że taka pogoda była... Jak widać, czasami w tak słonecznym i ciepłym kraju czasami nawet może być gorzej niż w Polsce, bo pamiętam, że na Śląsku pod koniec września była bardzo ładna, ciepła i słoneczna pogoda:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:44)
    a ja nie...Nowoczesne miasta nie mają takiej duszy przesyconej historią jak stare, dlatego Europa i Azja zdecydowanie wygrywają:)
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:39)
    super! Takich jak najwięcej:)
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:37)
    robi wrażenie!
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:34)
    legenda:)
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:33)
    oo rozpogodziło się:) fajne światło pada na stadion:)
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:32)
    bardzo fajna kompozycja zdjęcia!
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:27)
    Choć faktycznie nie ma zdjęć dużo, to są za to bardzo fajne! Jak zawsze z Grecją, z wielką chęcią obejrzeć zdjęcia z tego kraju:) Fajnie, że się podzieliłaś swoją starą podróżą:) Pozdrawiam!
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:24)
    uwielbiam je:)