Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 868
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
ciekawy pomysł, no no...
-
może lepiej byłoby na odwrót:)
-
bardzo ładne i stylowe:)
-
fajne mają rysy twarzy:) świetnie wyrzeźbione!
-
dokładnie, tak powinno być:)
-
ok? mało powiedziane... Dwa razy tam byłem i Czarnogórę łącznie bardzo dobrze zwiedziłem i te miejsce jest naprawdę jednym z najlepszych w kraju:)
-
Katedra św. Tripuna, u mnie tak to wyszło:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:80826/page:98
-
racja, bardzo ładne:)
-
fajnie to wygląda:)
-
pełna zgoda!
-
ciekawy pomysł, no no...
-
może lepiej byłoby na odwrót:)
-
bardzo ładne i stylowe:)
-
fajne mają rysy twarzy:) świetnie wyrzeźbione!
-
dokładnie, tak powinno być:)
-
ok? mało powiedziane... Dwa razy tam byłem i Czarnogórę łącznie bardzo dobrze zwiedziłem i te miejsce jest naprawdę jednym z najlepszych w kraju:)
-
Katedra św. Tripuna, u mnie tak to wyszło:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:80826/page:98 -
racja, bardzo ładne:)
-
fajnie to wygląda:)
-
pełna zgoda!