Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 864
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
piękne miejsce, zazdroszczę:)
-
popieram w pełni:)
-
Pięknie się prezentuje na Twoich zdjęciach Madryt:) Bardzo miło było spędzić czas na przeglądaniu zdjęć, choć szkoda, że trochę tak mało ich, chciałoby się więcej:) Ale i tak super! Pozdrawiam!
-
pięknie wygląda na tle tego wieczornego nieba:)
-
pięknie wyszedł na tle tego nieba:)
-
pięknie tam!
-
madrycka perełka:)
-
żadnych ludzi? Aż dziwne... czyżby wszyscy byli na jakiejś wielkiej manifestacji jak to ostatnio Hiszpanie mają w zwyczaju? Czy też po prostu sjesta się trafiła? :)
-
pięknie się prezentuje w tym słońcu:) Fajnie że pogoda dopisała:)
-
Nigdy nie byłem, ale chętnie bym poznał Drezno bliżej:) Czekam więc na dalszą część relacji i nowe zdjęcia:) Jak na razie miło się oglądało. Pozdrawiam!
-
piękne miejsce, zazdroszczę:)
-
popieram w pełni:)
-
Pięknie się prezentuje na Twoich zdjęciach Madryt:) Bardzo miło było spędzić czas na przeglądaniu zdjęć, choć szkoda, że trochę tak mało ich, chciałoby się więcej:) Ale i tak super! Pozdrawiam!
-
pięknie wygląda na tle tego wieczornego nieba:)
-
pięknie wyszedł na tle tego nieba:)
-
pięknie tam!
-
madrycka perełka:)
-
żadnych ludzi? Aż dziwne... czyżby wszyscy byli na jakiejś wielkiej manifestacji jak to ostatnio Hiszpanie mają w zwyczaju? Czy też po prostu sjesta się trafiła? :)
-
pięknie się prezentuje w tym słońcu:) Fajnie że pogoda dopisała:)
-
Nigdy nie byłem, ale chętnie bym poznał Drezno bliżej:) Czekam więc na dalszą część relacji i nowe zdjęcia:) Jak na razie miło się oglądało. Pozdrawiam!