Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 864

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:38)
    piękne miejsce, zazdroszczę:)
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:37)
    popieram w pełni:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:32)
    Pięknie się prezentuje na Twoich zdjęciach Madryt:) Bardzo miło było spędzić czas na przeglądaniu zdjęć, choć szkoda, że trochę tak mało ich, chciałoby się więcej:) Ale i tak super! Pozdrawiam!
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:30)
    pięknie wygląda na tle tego wieczornego nieba:)
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:29)
    pięknie wyszedł na tle tego nieba:)
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:27)
    pięknie tam!
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:27)
    madrycka perełka:)
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:26)
    żadnych ludzi? Aż dziwne... czyżby wszyscy byli na jakiejś wielkiej manifestacji jak to ostatnio Hiszpanie mają w zwyczaju? Czy też po prostu sjesta się trafiła? :)
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:24)
    pięknie się prezentuje w tym słońcu:) Fajnie że pogoda dopisała:)
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:20)
    Nigdy nie byłem, ale chętnie bym poznał Drezno bliżej:) Czekam więc na dalszą część relacji i nowe zdjęcia:) Jak na razie miło się oglądało. Pozdrawiam!