Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 867
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
super niebo!
-
jak by to Makłowicz powiedział - emblematyczny widok:)
-
pięknie tam!
-
widać, że mnisi dbają o to miejsce:)
-
istny koci potop spływa tym brukiem;)
-
niezła parka:)
-
Nigdy nie byłem w tych rejonach, więc z ciekawością obejrzałem i przeczytałem:) Super miejsca, bardzo ładnie tam, co widać na zdjęciach:) Pozdrawiam!
-
fajnie ten bez się prezentuje na tle tych drewnianych chałup:)
-
super! Oby takich miejsc było więcej w naszym kraju:)
-
super psiak:)
-
super niebo!
-
jak by to Makłowicz powiedział - emblematyczny widok:)
-
pięknie tam!
-
widać, że mnisi dbają o to miejsce:)
-
istny koci potop spływa tym brukiem;)
-
niezła parka:)
-
Nigdy nie byłem w tych rejonach, więc z ciekawością obejrzałem i przeczytałem:) Super miejsca, bardzo ładnie tam, co widać na zdjęciach:) Pozdrawiam!
-
fajnie ten bez się prezentuje na tle tych drewnianych chałup:)
-
super! Oby takich miejsc było więcej w naszym kraju:)
-
super psiak:)