Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 867

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:22)
    super niebo!
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:22)
    jak by to Makłowicz powiedział - emblematyczny widok:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:20)
    pięknie tam!
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:20)
    widać, że mnisi dbają o to miejsce:)
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:13)
    istny koci potop spływa tym brukiem;)
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:12)
    niezła parka:)
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:10)
    Nigdy nie byłem w tych rejonach, więc z ciekawością obejrzałem i przeczytałem:) Super miejsca, bardzo ładnie tam, co widać na zdjęciach:) Pozdrawiam!
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:08)
    fajnie ten bez się prezentuje na tle tych drewnianych chałup:)
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:04)
    super! Oby takich miejsc było więcej w naszym kraju:)
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:01)
    super psiak:)