Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 865
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
nie ma to jak ożywić ulicę:)
-
jeśli chodzi o finanse, to Niemcy znani są z solidności:)
-
wesoła gromadka:)
-
racja...
-
dziwne, ale jakże ciekawe:)
-
Współczuję złej pogody, bo być w takim mieście, w kraju gdzie tyle słońca i ciepła i trafić na taką pogodę, w dodatku gdy u nas w Polsce, na Śląsku, było cieplutko i słonecznie - to jest naprawdę pech... Ale cieszę się, że nie poddałeś się i zwiedzałeś nadal, bo Madryt zdecydowanie warto zwiedzić. Pozdrawiam!
-
ekstra to jest!
-
to poziomki na drzewach rosną?:)
-
piękny budynek!
-
rewelacja!
-
nie ma to jak ożywić ulicę:)
-
jeśli chodzi o finanse, to Niemcy znani są z solidności:)
-
wesoła gromadka:)
-
racja...
-
dziwne, ale jakże ciekawe:)
-
Współczuję złej pogody, bo być w takim mieście, w kraju gdzie tyle słońca i ciepła i trafić na taką pogodę, w dodatku gdy u nas w Polsce, na Śląsku, było cieplutko i słonecznie - to jest naprawdę pech... Ale cieszę się, że nie poddałeś się i zwiedzałeś nadal, bo Madryt zdecydowanie warto zwiedzić. Pozdrawiam!
-
ekstra to jest!
-
to poziomki na drzewach rosną?:)
-
piękny budynek!
-
rewelacja!