Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 865

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:18)
    nie ma to jak ożywić ulicę:)
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:16)
    jeśli chodzi o finanse, to Niemcy znani są z solidności:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:15)
    wesoła gromadka:)
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:15)
    racja...
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 15:13)
    dziwne, ale jakże ciekawe:)
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 12:10)
    Współczuję złej pogody, bo być w takim mieście, w kraju gdzie tyle słońca i ciepła i trafić na taką pogodę, w dodatku gdy u nas w Polsce, na Śląsku, było cieplutko i słonecznie - to jest naprawdę pech... Ale cieszę się, że nie poddałeś się i zwiedzałeś nadal, bo Madryt zdecydowanie warto zwiedzić. Pozdrawiam!
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 12:04)
    ekstra to jest!
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 12:02)
    to poziomki na drzewach rosną?:)
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 12:00)
    piękny budynek!
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 11:51)
    rewelacja!