Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 825

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:02)
    straszne jest, co się dzieje z tą koleją w Polsce...
  2. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 11:46)
    ooo i nawet koniki są! Super:)
  3. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 11:45)
    bardzo fajnie, że ją reaktywowano i stała się atrakcją turystyczną:) Oby takich inicjatyw było więcej:)
  4. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 11:42)
    niezłe atrakcje mogą się trafić z okien pociągu:)
  5. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 11:35)
    O to waśnie mi chodziło:)
  6. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 0:19)
    cieszą bardzo takie inicjatywy:)
  7. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 0:17)
    ja bym wręcz powiedział, że w każdym województwie powinno być coś takiego:)
  8. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 0:15)
    ma ciekawy układ, podłużny, z 4 kopułami, rzadko spotykany. Bardzo fajnie, że ją odbudowano i w 2010 roku oddano do użytku, aby znów mogła służyć prawosławnym wiernym duchowo oraz mniej wiernym lub nawet niewiernym dla uciechy oczu:)
  9. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 0:10)
    super zdjęcie!
  10. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 0:00)
    dziwnie wygięte te krzyże...