Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 825
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
straszne jest, co się dzieje z tą koleją w Polsce...
-
ooo i nawet koniki są! Super:)
-
bardzo fajnie, że ją reaktywowano i stała się atrakcją turystyczną:) Oby takich inicjatyw było więcej:)
-
niezłe atrakcje mogą się trafić z okien pociągu:)
-
O to waśnie mi chodziło:)
-
cieszą bardzo takie inicjatywy:)
-
ja bym wręcz powiedział, że w każdym województwie powinno być coś takiego:)
-
ma ciekawy układ, podłużny, z 4 kopułami, rzadko spotykany. Bardzo fajnie, że ją odbudowano i w 2010 roku oddano do użytku, aby znów mogła służyć prawosławnym wiernym duchowo oraz mniej wiernym lub nawet niewiernym dla uciechy oczu:)
-
super zdjęcie!
-
dziwnie wygięte te krzyże...
-
straszne jest, co się dzieje z tą koleją w Polsce...
-
ooo i nawet koniki są! Super:)
-
bardzo fajnie, że ją reaktywowano i stała się atrakcją turystyczną:) Oby takich inicjatyw było więcej:)
-
niezłe atrakcje mogą się trafić z okien pociągu:)
-
O to waśnie mi chodziło:)
-
cieszą bardzo takie inicjatywy:)
-
ja bym wręcz powiedział, że w każdym województwie powinno być coś takiego:)
-
ma ciekawy układ, podłużny, z 4 kopułami, rzadko spotykany. Bardzo fajnie, że ją odbudowano i w 2010 roku oddano do użytku, aby znów mogła służyć prawosławnym wiernym duchowo oraz mniej wiernym lub nawet niewiernym dla uciechy oczu:)
-
super zdjęcie!
-
dziwnie wygięte te krzyże...