Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 823

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:31)
    marger22, avill, ye2bnik - dziękuję wam za miłe słowo:)
  2. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:21)
    Racja, to jest niesamowite właśnie, jak wysoko można zajść, i jak szybko spaść, aby potem przez setki lat nie móc się podnieść. Dlatego tam jest powszechnie panująca taka tęsknota za dawnymi czasami chwały i potęgi:)
  3. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:19)
    bardzo zimno, minus 30, 40. Nocą jeszcze mniej. Mocno wieje, co potęguje uczucie zimna. Ale śniegu prawie w ogóle nie ma.
  4. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:09)
    ano, dokładnie:) Od tych niesamowitych chmur to można dostać oczopląsu:)
  5. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:08)
    nie, bo nie ma takiej potrzeby:) Jedynie w stolicy są.
  6. pan_hons
    pan_hons (29.11.2012 10:07)
    wcześniej nie pomyślałem o tym, ale teraz... jak najbardziej może być taka funkcja:)
  7. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 13:58)
    dzięki:)
  8. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 13:58)
    lepiej, żeby nie było:)
  9. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:49)
    Jak zawsze miło było gościć w Twojej podróży bo i człowiek dowiedział się czegoś nowego a i obejrzał wiele fajnych zdjęć:) W wielu miejscach jeszcze nie byłem, więc mam co do nadrobienia:) Pozdrawiam!
  10. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:46)
    super widok i fajne, udane zdjęcie:)