Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 823
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
marger22, avill, ye2bnik - dziękuję wam za miłe słowo:)
-
Racja, to jest niesamowite właśnie, jak wysoko można zajść, i jak szybko spaść, aby potem przez setki lat nie móc się podnieść. Dlatego tam jest powszechnie panująca taka tęsknota za dawnymi czasami chwały i potęgi:)
-
bardzo zimno, minus 30, 40. Nocą jeszcze mniej. Mocno wieje, co potęguje uczucie zimna. Ale śniegu prawie w ogóle nie ma.
-
ano, dokładnie:) Od tych niesamowitych chmur to można dostać oczopląsu:)
-
nie, bo nie ma takiej potrzeby:) Jedynie w stolicy są.
-
wcześniej nie pomyślałem o tym, ale teraz... jak najbardziej może być taka funkcja:)
-
dzięki:)
-
lepiej, żeby nie było:)
-
Jak zawsze miło było gościć w Twojej podróży bo i człowiek dowiedział się czegoś nowego a i obejrzał wiele fajnych zdjęć:) W wielu miejscach jeszcze nie byłem, więc mam co do nadrobienia:) Pozdrawiam!
-
super widok i fajne, udane zdjęcie:)
-
marger22, avill, ye2bnik - dziękuję wam za miłe słowo:)
-
Racja, to jest niesamowite właśnie, jak wysoko można zajść, i jak szybko spaść, aby potem przez setki lat nie móc się podnieść. Dlatego tam jest powszechnie panująca taka tęsknota za dawnymi czasami chwały i potęgi:)
-
bardzo zimno, minus 30, 40. Nocą jeszcze mniej. Mocno wieje, co potęguje uczucie zimna. Ale śniegu prawie w ogóle nie ma.
-
ano, dokładnie:) Od tych niesamowitych chmur to można dostać oczopląsu:)
-
nie, bo nie ma takiej potrzeby:) Jedynie w stolicy są.
-
wcześniej nie pomyślałem o tym, ale teraz... jak najbardziej może być taka funkcja:)
-
dzięki:)
-
lepiej, żeby nie było:)
-
Jak zawsze miło było gościć w Twojej podróży bo i człowiek dowiedział się czegoś nowego a i obejrzał wiele fajnych zdjęć:) W wielu miejscach jeszcze nie byłem, więc mam co do nadrobienia:) Pozdrawiam!
-
super widok i fajne, udane zdjęcie:)