Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 824

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:37)
    wspaniale się prezentuje z oddali, wśród tej zieleni:)
  2. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:36)
    coś pięknego!!
  3. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:35)
    siedziba niemieckiego rodu Hochberg von Pless, władców ziemi pszczyńskiej:) Zarówno zamek w Pszczynie jak i ten to są perełki Śląska:)
  4. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:33)
    Niemcy w tym byli rewelacyjni...
  5. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:32)
    pełna zgoda, rewelacyjne ujęcie!
  6. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:31)
    z tego co wiem, to największa twierdza w Europie. Podobno aby ją całą obejść potrzeba ponad 3 godziny....
  7. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:13)
    Nigdy nie byłem w Bieszczadach, ale z ogromną chęcią wybiorę się do tego skrawka Beskidów:) Przepiękny to rejon, super krajobrazy i takie też zdjęcia:) Świetna reklama regionu, Olu, skutecznie zachęcasz do przyjazdu, może na przyszły rok mi się to uda (najlepiej na jesień, jeśli będzie taka piękna jak w tym roku) :) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć:) Pozdrawiam!
  8. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:06)
    piękne zakończenie podróży po Bieszczadach, dawnych wspaniałych rejonach Cesarstwa:)
  9. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:04)
    niestety, ale cała Polska jest tą okropną kostką brukową wyłożona:((
  10. pan_hons
    pan_hons (28.11.2012 12:03)
    tak wiec do Słowacji pociągiem to jedynie przez Czechy...