Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 827
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
po bardzo podobnym miejscu chodziłem rok temu w górach Macedonii, mam prawie taką samą fotkę:) Kiedyś umieszczę relację i zdjęcia:)
-
fantastyczne zdjęcie! Skutecznie zachęca do przyjazdu w te strony:)
-
wszystkie trzy kolory jesieni - super! A jak dużo czerwonego!
-
popieram panów zdanie, rewelacja!
-
fajna, bardzo intensywna i taka wręcz soczysta:)
-
kolejny rzadki i ciekawy okaz fauny ci wskakiwał pod obiektyw:) Super wygląda!
-
kolejny ciekawy i ładny okaz fauny udało ci się złapać w obiektyw, co nie jest łatwe:) Super, gratulacje i duży plus za to!
-
jak w piosence "...na zielonej Ukrainie..." pięknie jest:)
-
ja w tym roku próbowałem u mnie na Śląsku, zarówno w Polsce jak i w Czechach i nie udało się, poza jednym tylko zdjęciem:
http://www.panoramio.com/photo/80395073?tag=Czech%20Republic
Tak więc mam powód, aby w przyszłym roku poszukać czerwonego gdzie indziej, całkiem możliwe, że właśnie w Bieszczadach:)
-
Nie dziwię się, rzadko idzie spotkać ten kolor, a taki fotogeniczny jest:)
-
po bardzo podobnym miejscu chodziłem rok temu w górach Macedonii, mam prawie taką samą fotkę:) Kiedyś umieszczę relację i zdjęcia:)
-
fantastyczne zdjęcie! Skutecznie zachęca do przyjazdu w te strony:)
-
wszystkie trzy kolory jesieni - super! A jak dużo czerwonego!
-
popieram panów zdanie, rewelacja!
-
fajna, bardzo intensywna i taka wręcz soczysta:)
-
kolejny rzadki i ciekawy okaz fauny ci wskakiwał pod obiektyw:) Super wygląda!
-
kolejny ciekawy i ładny okaz fauny udało ci się złapać w obiektyw, co nie jest łatwe:) Super, gratulacje i duży plus za to!
-
jak w piosence "...na zielonej Ukrainie..." pięknie jest:)
-
ja w tym roku próbowałem u mnie na Śląsku, zarówno w Polsce jak i w Czechach i nie udało się, poza jednym tylko zdjęciem:
http://www.panoramio.com/photo/80395073?tag=Czech%20Republic
Tak więc mam powód, aby w przyszłym roku poszukać czerwonego gdzie indziej, całkiem możliwe, że właśnie w Bieszczadach:) -
Nie dziwię się, rzadko idzie spotkać ten kolor, a taki fotogeniczny jest:)