Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 827

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 23:00)
    po bardzo podobnym miejscu chodziłem rok temu w górach Macedonii, mam prawie taką samą fotkę:) Kiedyś umieszczę relację i zdjęcia:)
  2. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:47)
    fantastyczne zdjęcie! Skutecznie zachęca do przyjazdu w te strony:)
  3. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:42)
    wszystkie trzy kolory jesieni - super! A jak dużo czerwonego!
  4. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:41)
    popieram panów zdanie, rewelacja!
  5. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:35)
    fajna, bardzo intensywna i taka wręcz soczysta:)
  6. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:31)
    kolejny rzadki i ciekawy okaz fauny ci wskakiwał pod obiektyw:) Super wygląda!
  7. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:24)
    kolejny ciekawy i ładny okaz fauny udało ci się złapać w obiektyw, co nie jest łatwe:) Super, gratulacje i duży plus za to!
  8. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:21)
    jak w piosence "...na zielonej Ukrainie..." pięknie jest:)
  9. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:19)
    ja w tym roku próbowałem u mnie na Śląsku, zarówno w Polsce jak i w Czechach i nie udało się, poza jednym tylko zdjęciem:

    http://www.panoramio.com/photo/80395073?tag=Czech%20Republic

    Tak więc mam powód, aby w przyszłym roku poszukać czerwonego gdzie indziej, całkiem możliwe, że właśnie w Bieszczadach:)
  10. pan_hons
    pan_hons (27.11.2012 22:12)
    Nie dziwię się, rzadko idzie spotkać ten kolor, a taki fotogeniczny jest:)