Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 818
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
a co jest na zdjęciu?:)
-
super ujęcie!
-
jak mniemam u Ciebie na Podlasiu to do Rzeszy i Niemców podchodzi się z taką awersją jak u mnie na Śląsku z kolei w stosunku do Rosjan i na odwrót...takie przeciwstawne bieguny Polski:) Ale cieszy to, że cmentarz nadal istnieje i jest odwiedzany.
-
oo to tego nie wiedziałem. Kolejny plus:)
-
Kazachstan, Syberia...?
-
Jak w poprzednich częściach, tak i tutaj wspaniale zostało zaprezentowane i opisane Podlasie:) Fantastyczna kraina, zdecydowanie warta obejrzenia:) Z każdą kolejną relacją coraz bardziej mnie tam ciągnie, mam nadzieję, że w przyszłym roku mi się uda tam przyjechać:) Współczuję pogody Leszku, bo widzę po zdjęciach, że po raz kolejny ci się nie trafiła... Ale ważne jest co się widziało:) Dziękuję za kolejną porcję super informacji o tym regionie, jak zawsze bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży:) Pozdrawiam!
-
dziki i nawet "dziczątka" ;)
-
nigdy nie widziałem go na żywo, a to takie wspaniałe zwierze:)
-
a propo informacji o wpisie na Listę UNESCO - w 1979 roku to wpisano tam tylko polską część puszczy białowieskiej, białoruska część została dodana w 1992 roku i obie są teraz jedną całością, dzięki czemu powstał jeden z 3 w Europie wpisów transgranicznych.
-
przepiękna jest ta cerkiew:) I choć wygląda jak typowa świątynia miejska, to przecież leży prawie że w lesie, co dodaje jej jeszcze większego uroku:)
-
a co jest na zdjęciu?:)
-
super ujęcie!
-
jak mniemam u Ciebie na Podlasiu to do Rzeszy i Niemców podchodzi się z taką awersją jak u mnie na Śląsku z kolei w stosunku do Rosjan i na odwrót...takie przeciwstawne bieguny Polski:) Ale cieszy to, że cmentarz nadal istnieje i jest odwiedzany.
-
oo to tego nie wiedziałem. Kolejny plus:)
-
Kazachstan, Syberia...?
-
Jak w poprzednich częściach, tak i tutaj wspaniale zostało zaprezentowane i opisane Podlasie:) Fantastyczna kraina, zdecydowanie warta obejrzenia:) Z każdą kolejną relacją coraz bardziej mnie tam ciągnie, mam nadzieję, że w przyszłym roku mi się uda tam przyjechać:) Współczuję pogody Leszku, bo widzę po zdjęciach, że po raz kolejny ci się nie trafiła... Ale ważne jest co się widziało:) Dziękuję za kolejną porcję super informacji o tym regionie, jak zawsze bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży:) Pozdrawiam!
-
dziki i nawet "dziczątka" ;)
-
nigdy nie widziałem go na żywo, a to takie wspaniałe zwierze:)
-
a propo informacji o wpisie na Listę UNESCO - w 1979 roku to wpisano tam tylko polską część puszczy białowieskiej, białoruska część została dodana w 1992 roku i obie są teraz jedną całością, dzięki czemu powstał jeden z 3 w Europie wpisów transgranicznych.
-
przepiękna jest ta cerkiew:) I choć wygląda jak typowa świątynia miejska, to przecież leży prawie że w lesie, co dodaje jej jeszcze większego uroku:)