Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 817

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:40)
    to ten sam zamek co z pierwszego zdjęcia?
  2. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:39)
    niedokończony most? Pierwszy raz takie coś widzę... Fajnie to wygląda:)
  3. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:38)
    podpis zdjęcia jednak nie adekwatny do tego, co widać. Cóż to za zamek jest?
  4. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:34)
    Podlasie to dla mnie teren zupełnie nieznany, ale z tego wszystkiego co o nim wiem, to bardzo fascynujący:) Tam pozostała niejako część dawnej przedwojennej Polski, widać tu klimat, którego w innych miejscach kraju już dawno nie ma... Zdecydowanie muszę się tam wybrać kiedyś, może na przyszły rok...:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży, poznając Twoje Podlasie, jego krajobrazy, zabytki i unikalny klimat:) Pozdrawiam!
  5. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:27)
    rzeczywiście, zwraca na siebie uwagę:) Bardzo ciekawa forma budowli, poza tym równie ciekawa jest nazwa tej cerkwi...:)
  6. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:09)
    niezły klimat zdjęcia, te chmury...:)
  7. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 20:05)
    Widać od razu, że podobny do tych budowanych kiedyś w Imperium Rosyjskim:)
  8. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 19:52)
    świetny klimat:) Trochę podobny do tego z Irkucka, ale tam są szersze ulice...
  9. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 19:37)
    myślę, że jednak długo nie przetrwa. Możliwe, że już go nie ma....
  10. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 19:34)
    fajne jest te połączenie starego i nowego kościoła:) Ciekawy zabieg:)