Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 817
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
to ten sam zamek co z pierwszego zdjęcia?
-
niedokończony most? Pierwszy raz takie coś widzę... Fajnie to wygląda:)
-
podpis zdjęcia jednak nie adekwatny do tego, co widać. Cóż to za zamek jest?
-
Podlasie to dla mnie teren zupełnie nieznany, ale z tego wszystkiego co o nim wiem, to bardzo fascynujący:) Tam pozostała niejako część dawnej przedwojennej Polski, widać tu klimat, którego w innych miejscach kraju już dawno nie ma... Zdecydowanie muszę się tam wybrać kiedyś, może na przyszły rok...:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży, poznając Twoje Podlasie, jego krajobrazy, zabytki i unikalny klimat:) Pozdrawiam!
-
rzeczywiście, zwraca na siebie uwagę:) Bardzo ciekawa forma budowli, poza tym równie ciekawa jest nazwa tej cerkwi...:)
-
niezły klimat zdjęcia, te chmury...:)
-
Widać od razu, że podobny do tych budowanych kiedyś w Imperium Rosyjskim:)
-
świetny klimat:) Trochę podobny do tego z Irkucka, ale tam są szersze ulice...
-
myślę, że jednak długo nie przetrwa. Możliwe, że już go nie ma....
-
fajne jest te połączenie starego i nowego kościoła:) Ciekawy zabieg:)
-
to ten sam zamek co z pierwszego zdjęcia?
-
niedokończony most? Pierwszy raz takie coś widzę... Fajnie to wygląda:)
-
podpis zdjęcia jednak nie adekwatny do tego, co widać. Cóż to za zamek jest?
-
Podlasie to dla mnie teren zupełnie nieznany, ale z tego wszystkiego co o nim wiem, to bardzo fascynujący:) Tam pozostała niejako część dawnej przedwojennej Polski, widać tu klimat, którego w innych miejscach kraju już dawno nie ma... Zdecydowanie muszę się tam wybrać kiedyś, może na przyszły rok...:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży, poznając Twoje Podlasie, jego krajobrazy, zabytki i unikalny klimat:) Pozdrawiam!
-
rzeczywiście, zwraca na siebie uwagę:) Bardzo ciekawa forma budowli, poza tym równie ciekawa jest nazwa tej cerkwi...:)
-
niezły klimat zdjęcia, te chmury...:)
-
Widać od razu, że podobny do tych budowanych kiedyś w Imperium Rosyjskim:)
-
świetny klimat:) Trochę podobny do tego z Irkucka, ale tam są szersze ulice...
-
myślę, że jednak długo nie przetrwa. Możliwe, że już go nie ma....
-
fajne jest te połączenie starego i nowego kościoła:) Ciekawy zabieg:)