Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 819
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
fajne te Podlasianki:) Kolejny dowód na to, że to bardzo ładna kraina:)
-
Wnętrze znacznie ładniejsze niż cerkiew z zewnątrz. Piękne malowidła!
-
ciekawie to wygląda gdy ten krzyż taki połamany...
-
wewnątrz zdecydowanie ładniejszy niż z zewnątrz:)
-
jak się patrzą na siebie:)
-
nieznana mi wcześniej, ale bardzo ciekawa konstrukcja:)
-
a obecnie fryzjer do którego pani wchodzi:)
-
Bardzo fajnie i ciekawie zaprezentowane miasto:) Choć Lwów znam, to mimo tego z wielką przyjemnością czytałem i oglądałem Twoje zdjęcia:) Lwow ma zdecydowanie niesamowity klimat i fajnie go uchwyciłeś w swojej podróży, szukając takich mało znanych miejsc i smaczków:) Polecam także moją publikację z dwóch wizyt z 2010 roku:) Powiem ci, że jak także wówczas nie wierzyłem w Euro 2012 w tym mieście, szczególnie patrząc na stan dworca autobusowego i na lotnisko, na masą odrapanych kamienic i fatalne, krzywe rogi w mieście. Ale jak widać oboje nie mieliśmy racji, Euro 2012 im się udało, a i miasto wypiękniało dzięki temu:) Minusem tego jest jednak to, że ceny wszystkiego poszły w górę no i troszkę klimatu się zatraciło w centrum miasta :( Ale dobrze się stało, taka była naturalna kolej rzeczy, wielkie miasto takie jak Lwów w końcu musiało przejść remont i "ucywilizowanie" i tego trzeba było jego mieszkańcom. Chciałbym na przyszły rok pojechać do Lwowa i sprawdzić na własne oczy, jak tam teraz miasto wygląda i co dokładnie się zmieniło, czy na lepsze czy na gorsze. Mam nadzieję, że się uda:) Pozdrawiam!
-
uwielbiam ten dworzec, ma niepowtarzalny klimat:) No i ten wystrój wewnątrz, te żyrandole...
-
Znów podobne ujęcie:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:145080/page:3
Wg mnie, to jeden z najpiękniejszych obiektów w mieście:)
-
fajne te Podlasianki:) Kolejny dowód na to, że to bardzo ładna kraina:)
-
Wnętrze znacznie ładniejsze niż cerkiew z zewnątrz. Piękne malowidła!
-
ciekawie to wygląda gdy ten krzyż taki połamany...
-
wewnątrz zdecydowanie ładniejszy niż z zewnątrz:)
-
jak się patrzą na siebie:)
-
nieznana mi wcześniej, ale bardzo ciekawa konstrukcja:)
-
a obecnie fryzjer do którego pani wchodzi:)
-
Bardzo fajnie i ciekawie zaprezentowane miasto:) Choć Lwów znam, to mimo tego z wielką przyjemnością czytałem i oglądałem Twoje zdjęcia:) Lwow ma zdecydowanie niesamowity klimat i fajnie go uchwyciłeś w swojej podróży, szukając takich mało znanych miejsc i smaczków:) Polecam także moją publikację z dwóch wizyt z 2010 roku:) Powiem ci, że jak także wówczas nie wierzyłem w Euro 2012 w tym mieście, szczególnie patrząc na stan dworca autobusowego i na lotnisko, na masą odrapanych kamienic i fatalne, krzywe rogi w mieście. Ale jak widać oboje nie mieliśmy racji, Euro 2012 im się udało, a i miasto wypiękniało dzięki temu:) Minusem tego jest jednak to, że ceny wszystkiego poszły w górę no i troszkę klimatu się zatraciło w centrum miasta :( Ale dobrze się stało, taka była naturalna kolej rzeczy, wielkie miasto takie jak Lwów w końcu musiało przejść remont i "ucywilizowanie" i tego trzeba było jego mieszkańcom. Chciałbym na przyszły rok pojechać do Lwowa i sprawdzić na własne oczy, jak tam teraz miasto wygląda i co dokładnie się zmieniło, czy na lepsze czy na gorsze. Mam nadzieję, że się uda:) Pozdrawiam!
-
uwielbiam ten dworzec, ma niepowtarzalny klimat:) No i ten wystrój wewnątrz, te żyrandole...
-
Znów podobne ujęcie:
http://kolumber.pl/photos/show/golist:145080/page:3
Wg mnie, to jeden z najpiękniejszych obiektów w mieście:)