Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 819

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 16:09)
    fajne te Podlasianki:) Kolejny dowód na to, że to bardzo ładna kraina:)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:52)
    Wnętrze znacznie ładniejsze niż cerkiew z zewnątrz. Piękne malowidła!
  3. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:32)
    ciekawie to wygląda gdy ten krzyż taki połamany...
  4. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:21)
    wewnątrz zdecydowanie ładniejszy niż z zewnątrz:)
  5. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:17)
    jak się patrzą na siebie:)
  6. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:13)
    nieznana mi wcześniej, ale bardzo ciekawa konstrukcja:)
  7. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 15:12)
    a obecnie fryzjer do którego pani wchodzi:)
  8. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 12:58)
    Bardzo fajnie i ciekawie zaprezentowane miasto:) Choć Lwów znam, to mimo tego z wielką przyjemnością czytałem i oglądałem Twoje zdjęcia:) Lwow ma zdecydowanie niesamowity klimat i fajnie go uchwyciłeś w swojej podróży, szukając takich mało znanych miejsc i smaczków:) Polecam także moją publikację z dwóch wizyt z 2010 roku:) Powiem ci, że jak także wówczas nie wierzyłem w Euro 2012 w tym mieście, szczególnie patrząc na stan dworca autobusowego i na lotnisko, na masą odrapanych kamienic i fatalne, krzywe rogi w mieście. Ale jak widać oboje nie mieliśmy racji, Euro 2012 im się udało, a i miasto wypiękniało dzięki temu:) Minusem tego jest jednak to, że ceny wszystkiego poszły w górę no i troszkę klimatu się zatraciło w centrum miasta :( Ale dobrze się stało, taka była naturalna kolej rzeczy, wielkie miasto takie jak Lwów w końcu musiało przejść remont i "ucywilizowanie" i tego trzeba było jego mieszkańcom. Chciałbym na przyszły rok pojechać do Lwowa i sprawdzić na własne oczy, jak tam teraz miasto wygląda i co dokładnie się zmieniło, czy na lepsze czy na gorsze. Mam nadzieję, że się uda:) Pozdrawiam!
  9. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 12:48)
    uwielbiam ten dworzec, ma niepowtarzalny klimat:) No i ten wystrój wewnątrz, te żyrandole...
  10. pan_hons
    pan_hons (30.11.2012 12:47)
    Znów podobne ujęcie:

    http://kolumber.pl/photos/show/golist:145080/page:3

    Wg mnie, to jeden z najpiękniejszych obiektów w mieście:)