Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 816
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
przepiękne są te zdobienia:)
-
racja, bardzo fajne!
-
świetna panorama!
-
cóż to jest? Coś znanego, bo widać, że dziewczyna fotografuje to. Kamienica? Hotel? Muzeum? Dom handlowy?
-
A propo opisu, Elu proszę o uzupełnienie podpisów zdjęć, gdyż żadne z nich nie ma nazwy... Utrudnia to oglądanie, szczególnie dla osób, które nie były w miejscach, jakie opisujesz, gdyż nie wiedzą co oglądają i muszą się domyślać. Elu, bardzo fajne zdjęcia robisz, ale z nazwami będą jeszcze lepsze, poza tym, od zawsze taka była tutaj tradycja na Kolumberze... Pozdrawiam i wracam do oglądania i czytania Twojej podróży:)
-
bardzo fajne ujęcie:)
-
co znajduje się na zdjęciu?
-
jak zawsze, trudno się nią nie zachwycać:)
-
fajne detale uchwyciłaś:)
-
ale ładnie tam!
-
przepiękne są te zdobienia:)
-
racja, bardzo fajne!
-
świetna panorama!
-
cóż to jest? Coś znanego, bo widać, że dziewczyna fotografuje to. Kamienica? Hotel? Muzeum? Dom handlowy?
-
A propo opisu, Elu proszę o uzupełnienie podpisów zdjęć, gdyż żadne z nich nie ma nazwy... Utrudnia to oglądanie, szczególnie dla osób, które nie były w miejscach, jakie opisujesz, gdyż nie wiedzą co oglądają i muszą się domyślać. Elu, bardzo fajne zdjęcia robisz, ale z nazwami będą jeszcze lepsze, poza tym, od zawsze taka była tutaj tradycja na Kolumberze... Pozdrawiam i wracam do oglądania i czytania Twojej podróży:)
-
bardzo fajne ujęcie:)
-
co znajduje się na zdjęciu?
-
jak zawsze, trudno się nią nie zachwycać:)
-
fajne detale uchwyciłaś:)
-
ale ładnie tam!