Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 816

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:21)
    przepiękne są te zdobienia:)
  2. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:15)
    racja, bardzo fajne!
  3. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:05)
    świetna panorama!
  4. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:54)
    cóż to jest? Coś znanego, bo widać, że dziewczyna fotografuje to. Kamienica? Hotel? Muzeum? Dom handlowy?
  5. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:52)
    A propo opisu, Elu proszę o uzupełnienie podpisów zdjęć, gdyż żadne z nich nie ma nazwy... Utrudnia to oglądanie, szczególnie dla osób, które nie były w miejscach, jakie opisujesz, gdyż nie wiedzą co oglądają i muszą się domyślać. Elu, bardzo fajne zdjęcia robisz, ale z nazwami będą jeszcze lepsze, poza tym, od zawsze taka była tutaj tradycja na Kolumberze... Pozdrawiam i wracam do oglądania i czytania Twojej podróży:)
  6. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:47)
    bardzo fajne ujęcie:)
  7. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:46)
    co znajduje się na zdjęciu?
  8. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:44)
    jak zawsze, trudno się nią nie zachwycać:)
  9. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:43)
    fajne detale uchwyciłaś:)
  10. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 13:40)
    ale ładnie tam!