Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 820
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
obecnie Cerkiew św. Andrzeja Apostoła. Jedna z wielu świątyń rzymskokatolickich przekazanych w latach 90-tych Grekokatolikom.
-
życie na ulicach kwitnie:)
-
fajnie widoczna Cerkiew Najświętszej Eucharystii, dawny Kościół Bożego Ciała:)
-
jego imieniem nazwano lotnisko we Lwowie:) A były plany, aby nazwać je imieniem Stepana Bandery o zgrozo...
-
jak powrót do przeszłości ponad 20 lat...
-
bardzo ładna i widać po dacie, że stara:) Gdyby tak były pieniądze, remont zrobić i można by fajne, ładne i ciekawe muzeum zrobić tutaj, gdzie można by obejrzeć jak takie trunki się produkuje, obejrzeć cały proces... Coś jak u mnie na Śląsku jest z piwem w Żywcu czy w Tychach:)
-
symboliczne dla nas Polaków miejsce...
-
ano, piękna rzeźba:)
-
Pierwszy dzień w stolicy, dwa kolejne w parku narodowym:) Opis wrażeń, co i jak się działo, to będzie w nieopublikowanej jeszcze podróży:) Jakie są nagrody dla zapaśników? Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Wiem, że kiedyś, jeszcze całkiem niedawno, nie było jakiś dużych nagród materialnych, ale ostatnimi latami już są jakieś (chyba samochód). Ale tam i tak najważniejszy jest prestiż:)
-
oo to super, muszę zapamiętać miejscówkę, jak kolejny raz będę we Lwowie, to na pewno wstąpię:)
http://www.puzatahata.com.ua/eng/contacts/
Wygooglowałem:) Widzę, że to cała sieć:) 5000 ludzi zatrudniają, no no, nieźle:) Po Euro 2012 to jednak myślę, że za 100 hrywien to już na bank tam się nie poje w 3 osoby, bo z tego co wiem, to tam nieźle ceny teraz skoczyły w górę:( Ale mimo tak, jak będę we Lwowie (albo w innych miastach z listy) to wejdę i zobaczę:)
-
obecnie Cerkiew św. Andrzeja Apostoła. Jedna z wielu świątyń rzymskokatolickich przekazanych w latach 90-tych Grekokatolikom.
-
życie na ulicach kwitnie:)
-
fajnie widoczna Cerkiew Najświętszej Eucharystii, dawny Kościół Bożego Ciała:)
-
jego imieniem nazwano lotnisko we Lwowie:) A były plany, aby nazwać je imieniem Stepana Bandery o zgrozo...
-
jak powrót do przeszłości ponad 20 lat...
-
bardzo ładna i widać po dacie, że stara:) Gdyby tak były pieniądze, remont zrobić i można by fajne, ładne i ciekawe muzeum zrobić tutaj, gdzie można by obejrzeć jak takie trunki się produkuje, obejrzeć cały proces... Coś jak u mnie na Śląsku jest z piwem w Żywcu czy w Tychach:)
-
symboliczne dla nas Polaków miejsce...
-
ano, piękna rzeźba:)
-
Pierwszy dzień w stolicy, dwa kolejne w parku narodowym:) Opis wrażeń, co i jak się działo, to będzie w nieopublikowanej jeszcze podróży:) Jakie są nagrody dla zapaśników? Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Wiem, że kiedyś, jeszcze całkiem niedawno, nie było jakiś dużych nagród materialnych, ale ostatnimi latami już są jakieś (chyba samochód). Ale tam i tak najważniejszy jest prestiż:)
-
oo to super, muszę zapamiętać miejscówkę, jak kolejny raz będę we Lwowie, to na pewno wstąpię:)
http://www.puzatahata.com.ua/eng/contacts/
Wygooglowałem:) Widzę, że to cała sieć:) 5000 ludzi zatrudniają, no no, nieźle:) Po Euro 2012 to jednak myślę, że za 100 hrywien to już na bank tam się nie poje w 3 osoby, bo z tego co wiem, to tam nieźle ceny teraz skoczyły w górę:( Ale mimo tak, jak będę we Lwowie (albo w innych miastach z listy) to wejdę i zobaczę:)