Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 815

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 18:11)
    pięknie tam! Uwielbiam takie uliczki:)
  2. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 18:03)
    jak rozumiem to nie wasza konstrukcja była:) Ale mimo tego i tak super!
  3. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 15:59)
    wow, to ci się udało Ptaszka spotkać i uwiecznić:) Sępy są bardzo fotogeniczne - gratulacje!
  4. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 15:31)
    to figurka Awalokiteśwary:) Awalokiteśwara reprezentuje wszystkie wcielenia Buddy. Jest to tzw. bóstwo Kochających Oczu, które patrzy we wszystkie strony i widzi wszystko. Widzę, że są i portrety lamów, tak więc ta świątynia jest lamaistyczną:)
  5. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 15:28)
    Takiej Andaluzji to się nie spodziewałem:))
  6. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 15:26)
    dla mnie szok, zupełnie nie wiedziałem o niej... Ale ciekawe, że takie coś powstało tam:) Moja stupa z Mongolii też wznosi się ku takiemu fajnemu, błękitnemu niebu:

    http://kolumber.pl/photos/show/golist:146406/page:56
  7. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 15:19)
    pełna zgoda z margerem22:) Ciekawie to wygląda, gdy ta arena jest tak otoczona zewsząd tymi nowoczesnymi budynkami, wygląda trochę jak spodek z innej planety;)
  8. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:40)
    stare mury miejskie czy jakiś zamek?
  9. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:37)
    ale piękny budynek! A co przedstawia?
  10. pan_hons
    pan_hons (01.12.2012 14:28)
    1) czemu jako miejsce Europa a nie Casares? Byłoby wiadomo, gdzie to jest... Można to zawsze zmienić w edycji podróży. Podobnie z pozostałymi miejscami na trasie. Lepiej zawsze przypisywać zdjęcia do danych miejsc, gdyż łatwiej je wtedy ludziom odszukać. Poza tym, Twoja podróż będzie wyglądała ładniej, z dokładnie zaznaczonymi miejscami podróży jak i z ilością kilometrów.
    2) Przepiękny widok! Jednolita zabudowa zawsze zrobi na człowieku wrażenie, szczególnie gdy jest cała biała z czerwonymi dachami:)