Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 809
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
widać, że te nogi dużo przeszły w życiu....
-
dokładnie:) To tam uwielbiam:)
-
też jechałem kolejką w górę. Pamiętam ten przeskok temperatury, na dole upał, na górze mgła i zimno, na dole Rosjanie, na górze Tatarzy, poza tym, inna roślinność:)
-
kaprys bardzo bogatego człowieka, ale jakże niezwykły i piękny! Chyba najbardziej rozpoznawalny symbol Krymu:)
-
ach, coś pięknego!
-
chyba najbardziej niezwykle położony pomnik Lenina, symbol komunizmu, patrzący się i stojący kawałek obok symbolu kapitalizmu - McDonalds'a:) W nowej rzeczywistości, jedno z drugim tam świetnie współgra:)
-
pięknie się prezentuje:) Uwielbiam bizantyjski styl architektoniczny plus te złote kopuły:)
-
dziwne jest to, że to miejsce od 1989 roku czeka na to, aby UNESCO wpisało je na swoją słynną Listę
http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5659/
Miejsce, o tak wielkim znaczeniu historyczno-kulturowym, ale z jakiś niewyjaśnionych przyczyn nie zostaje wpisane...
-
Kurcze, tego miejsca najbardziej żałuję, że nie udało mi się zwiedzić, choć na Krymie byłem 2 razy... Mam powód, aby sprawdzić w praktyce powiedzenie, "do trzech razy sztuka" :)
-
ach ta socrealistyczna sztuka:) Zawsze mnie zadziwiała....
-
widać, że te nogi dużo przeszły w życiu....
-
dokładnie:) To tam uwielbiam:)
-
też jechałem kolejką w górę. Pamiętam ten przeskok temperatury, na dole upał, na górze mgła i zimno, na dole Rosjanie, na górze Tatarzy, poza tym, inna roślinność:)
-
kaprys bardzo bogatego człowieka, ale jakże niezwykły i piękny! Chyba najbardziej rozpoznawalny symbol Krymu:)
-
ach, coś pięknego!
-
chyba najbardziej niezwykle położony pomnik Lenina, symbol komunizmu, patrzący się i stojący kawałek obok symbolu kapitalizmu - McDonalds'a:) W nowej rzeczywistości, jedno z drugim tam świetnie współgra:)
-
pięknie się prezentuje:) Uwielbiam bizantyjski styl architektoniczny plus te złote kopuły:)
-
dziwne jest to, że to miejsce od 1989 roku czeka na to, aby UNESCO wpisało je na swoją słynną Listę
http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5659/
Miejsce, o tak wielkim znaczeniu historyczno-kulturowym, ale z jakiś niewyjaśnionych przyczyn nie zostaje wpisane... -
Kurcze, tego miejsca najbardziej żałuję, że nie udało mi się zwiedzić, choć na Krymie byłem 2 razy... Mam powód, aby sprawdzić w praktyce powiedzenie, "do trzech razy sztuka" :)
-
ach ta socrealistyczna sztuka:) Zawsze mnie zadziwiała....