Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 810

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 11:33)
    legendarny napój dawnego Sojuza:) Świetnie gasi pragnienie latem:)
  2. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 11:31)
    słynna rosyjska Flota Czarnomorska... Jak na razie przedłużono umowę na stacjonowanie do 2017 roku. Ciekawe co będzie dalej...
  3. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 11:26)
    dużo wozów musiało tamtędy jeździć...:)
  4. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 11:22)
    też mam podobne, chyba wszyscy takie mają, bo to jeden z najczęściej fotografowanych widoków z Krymu:) Piękny monastyr, w dodatku niezwykle położony:) Pamiętam, że byłem w środku na jakiejś uroczystości religijnej, wszystko wykute w skałach, gdzie była masa ludzi, śpiewy, mnóstwo świeczek i woń kadzidła - cały urok prawosławia w najlepszym wydaniu, magiczne niejako doświadczenie:) Wspaniały mistyczne doznanie którego trudno już znaleźć w katolicyzmie...
  5. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 11:04)
    niby że Europa, ale tam jakby jej się nie czuło, wszędzie ten magiczny i ciekawy świat Orientu:) Fajnie, że miałeś dobrą pogodę i dużo światła, które docierało do środka, ja miałem trochę gorzej, przez co zdjęcia wewnątrz wyszły bardziej ciemne.
  6. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 10:55)
    Dziękuję bardzo za wizytę i masę plusów do mojej publikacji z byłej stolicy Imperium Mongolskiego:) Cieszę się, że zawitałaś w mojej galerii zdjęć:) Pozdrawiam serdecznie!
  7. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 22:01)
    Należy się:) Piękne zdjęcia przedstawiłaś, tym bardziej, że robione w niekomfortowych warunkach:) Bardzo miło spędziłem czas przeglądając Twoją podroż:) Nie byłem nigdy na Kanarach, więc tym bardziej oglądałem z zaciekawieniem Twoje zdjęcia:) Pozdrawiam!
  8. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:54)
    mi się tutaj najbardziej podoba ten czerwony, albo raczej rdzawy odcień:)
  9. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:52)
    ja także jestem pod wrażeniem, że te zdjęcia tak fajnie wyszły:)
  10. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:51)
    pełna zgoda z margerem22 - super ujęcie!