Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 808

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:50)
    będąc w Turcji, dopiero można poznać, co to jest warzywne bogactwo, zawsze na targowiskach można ujrzeć mnóstwo odmian różnych warzyw:)
  2. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:49)
    uwielbiałem nimi jeździć w Turcji:) Odpowiednik marszrutek z krajów dawnego ZSRR:)
  3. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:44)
    polecam, coś czuję, że będzie ci się podobać:) W tym roku już nie zdążę, ale w przyszłym wrzucę relację i zdjęcia:)
  4. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:37)
    Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży:) Mało trochę opisu, ale za to dużo fajnych zdjęć:) Choć byłem 2 razy na Krymie, w 2008 i 2010 roku, to jednak to nadal za mało, aby w pełni poznać ten fantastyczny region:) Pierwszy raz leciałem tak jak ty samolotem (WizzAir ze Lwowa, obecnie już loty zawieszone) we wrześniu, a drugi raz pociągiem pod koniec lipca. Zdecydowanie muszę kiedyś tam wrócić, bo jest jeszcze kilka miejsc, które chciałbym ujrzeć:) Krym jest magiczny, ogromna różnorodność zabytków i krajobrazów, połączenie świata Orientu, ze światem Morza Śródziemnego oraz sowieckiego klimatu:) Fantastyczne miejsce, jedno z najciekawszych w Europie:)

    andre47 = > czekamy na relację:))
  5. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:31)
    nazwa z języka tureckiego, powinno być chyba Yenikale, czyli Nowa (Yeni) Twierdza (Kale) :)
  6. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:28)
    bizantyjskie kościoły są wyjątkowe, uwielbiam je:) Bardzo podobne można ujrzeć choćby w Ochrydzie w Macedonii:)
  7. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:27)
    super ujęcie!
  8. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:24)
    mi także się to nie udało... Z tego co wiem, to tam klimaty już bardziej stepowe, latem zaś nad morzem dużo komarów...
  9. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:22)
    też tak myślę...Krótka epoka Wiktora Juszczenki to był tylko chwilowy wybryk w ogólnym trendzie...Janukowycz niestety, ale na nowo zespala Ukrainę z Rosją. Pamiętam jak byłem tam na Krymie dwa lata temu, zaraz po wyborach, wszędzie ogromne billbordy i plakaty z wizerunkiem Janukowycza, który dziękował Krymowi za poparcie, za jego głosy:) Tam Partia Regionów Janukowycza zawsze wygrywała i będzie wygrywać...
  10. pan_hons
    pan_hons (03.12.2012 12:19)
    ja na Ukrainie i w Rosji to zawsze miałem plastikowe jednorazówki, i cieszyłem się, że właśnie takie były:)