Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 808
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
będąc w Turcji, dopiero można poznać, co to jest warzywne bogactwo, zawsze na targowiskach można ujrzeć mnóstwo odmian różnych warzyw:)
-
uwielbiałem nimi jeździć w Turcji:) Odpowiednik marszrutek z krajów dawnego ZSRR:)
-
polecam, coś czuję, że będzie ci się podobać:) W tym roku już nie zdążę, ale w przyszłym wrzucę relację i zdjęcia:)
-
Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży:) Mało trochę opisu, ale za to dużo fajnych zdjęć:) Choć byłem 2 razy na Krymie, w 2008 i 2010 roku, to jednak to nadal za mało, aby w pełni poznać ten fantastyczny region:) Pierwszy raz leciałem tak jak ty samolotem (WizzAir ze Lwowa, obecnie już loty zawieszone) we wrześniu, a drugi raz pociągiem pod koniec lipca. Zdecydowanie muszę kiedyś tam wrócić, bo jest jeszcze kilka miejsc, które chciałbym ujrzeć:) Krym jest magiczny, ogromna różnorodność zabytków i krajobrazów, połączenie świata Orientu, ze światem Morza Śródziemnego oraz sowieckiego klimatu:) Fantastyczne miejsce, jedno z najciekawszych w Europie:)
andre47 = > czekamy na relację:))
-
nazwa z języka tureckiego, powinno być chyba Yenikale, czyli Nowa (Yeni) Twierdza (Kale) :)
-
bizantyjskie kościoły są wyjątkowe, uwielbiam je:) Bardzo podobne można ujrzeć choćby w Ochrydzie w Macedonii:)
-
super ujęcie!
-
mi także się to nie udało... Z tego co wiem, to tam klimaty już bardziej stepowe, latem zaś nad morzem dużo komarów...
-
też tak myślę...Krótka epoka Wiktora Juszczenki to był tylko chwilowy wybryk w ogólnym trendzie...Janukowycz niestety, ale na nowo zespala Ukrainę z Rosją. Pamiętam jak byłem tam na Krymie dwa lata temu, zaraz po wyborach, wszędzie ogromne billbordy i plakaty z wizerunkiem Janukowycza, który dziękował Krymowi za poparcie, za jego głosy:) Tam Partia Regionów Janukowycza zawsze wygrywała i będzie wygrywać...
-
ja na Ukrainie i w Rosji to zawsze miałem plastikowe jednorazówki, i cieszyłem się, że właśnie takie były:)
-
będąc w Turcji, dopiero można poznać, co to jest warzywne bogactwo, zawsze na targowiskach można ujrzeć mnóstwo odmian różnych warzyw:)
-
uwielbiałem nimi jeździć w Turcji:) Odpowiednik marszrutek z krajów dawnego ZSRR:)
-
polecam, coś czuję, że będzie ci się podobać:) W tym roku już nie zdążę, ale w przyszłym wrzucę relację i zdjęcia:)
-
Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży:) Mało trochę opisu, ale za to dużo fajnych zdjęć:) Choć byłem 2 razy na Krymie, w 2008 i 2010 roku, to jednak to nadal za mało, aby w pełni poznać ten fantastyczny region:) Pierwszy raz leciałem tak jak ty samolotem (WizzAir ze Lwowa, obecnie już loty zawieszone) we wrześniu, a drugi raz pociągiem pod koniec lipca. Zdecydowanie muszę kiedyś tam wrócić, bo jest jeszcze kilka miejsc, które chciałbym ujrzeć:) Krym jest magiczny, ogromna różnorodność zabytków i krajobrazów, połączenie świata Orientu, ze światem Morza Śródziemnego oraz sowieckiego klimatu:) Fantastyczne miejsce, jedno z najciekawszych w Europie:)
andre47 = > czekamy na relację:))
-
nazwa z języka tureckiego, powinno być chyba Yenikale, czyli Nowa (Yeni) Twierdza (Kale) :)
-
bizantyjskie kościoły są wyjątkowe, uwielbiam je:) Bardzo podobne można ujrzeć choćby w Ochrydzie w Macedonii:)
-
super ujęcie!
-
mi także się to nie udało... Z tego co wiem, to tam klimaty już bardziej stepowe, latem zaś nad morzem dużo komarów...
-
też tak myślę...Krótka epoka Wiktora Juszczenki to był tylko chwilowy wybryk w ogólnym trendzie...Janukowycz niestety, ale na nowo zespala Ukrainę z Rosją. Pamiętam jak byłem tam na Krymie dwa lata temu, zaraz po wyborach, wszędzie ogromne billbordy i plakaty z wizerunkiem Janukowycza, który dziękował Krymowi za poparcie, za jego głosy:) Tam Partia Regionów Janukowycza zawsze wygrywała i będzie wygrywać...
-
ja na Ukrainie i w Rosji to zawsze miałem plastikowe jednorazówki, i cieszyłem się, że właśnie takie były:)