Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 811

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:49)
    niezła dziura w ziemi;) Niesamowite są te kratery!
  2. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:48)
    ale super kadr! I te kolory, zielony na czerwonym:)
  3. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:45)
    fajnie tutaj widać różne kolory ziemi:)
  4. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:44)
    fajna gra światła i cienia:)
  5. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:43)
    super wychodzą te chmury, zdjęcia zdecydowanie zyskują na nich:)
  6. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 21:42)
    fantastycznie ci wychodzą te zdjęcia z autobusu:) Gratulacje!
  7. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 18:52)
    też mi się tak wydaje:) Oni z szacunkiem podchodzą do tych strojów i chyba w jakimś dużym skupieniu je zwija...
  8. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 18:50)
    Dziękuję bardzo za wizytę, plusy i miłe komentarze do mojej galerii zdjęć z dawnej stolicy Imperium Mongolskiego:) Ciesze się, że publikacja ci się spodobała, zarówno opis jak i zdjęcia, a z obu wiele się nowego i ciekawego dowiedziałaś:) Pozdrawiam serdecznie!
  9. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 18:45)
    racja, robiła wrażenie dbałością o detale, formą i kolorami:)
  10. pan_hons
    pan_hons (02.12.2012 18:42)
    Serdecznie dziękuję za wizytę, plusy i komentarze do Święta Naadam w Ułan Bator:) Cieszę się, że chciałeś poznać jeden z głównych celów mojej wielkiej wyprawy koleją, czyli to niesamowite wydarzenie. Tu, jak ci pisałem wcześniej, miałeś okazję ujrzeć prawie tylko i wyłącznie ludzi, zabytków i krajobrazów tu było brak. Bo ludzie w Mongolii to niezwykle interesujący temat dla fotografa, a tym bardziej podczas tego najważniejszego wydarzenia w roku, gdy tyle tam ludzi, tyle kolorów, strojów itd. Jak zawsze miło Cię było gościć w mojej galerii zdjęć. Jak widze pozostała ci jeszcze jedna galeria z Mongolii, pierwsza z tego kraju, czyli przedstawienie Ułan Bator. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się ją obejrzeć, zobaczysz jaki kontrast jest między stolica, a resztą kraju jaką poznałeś dzięki moim wcześniejszym galeriom zdjęć. Dwa zupełnie różne światy... Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam!