Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 807

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 17:29)
    racja, bardzo ładne zdjęcie:)
  2. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 17:28)
    fajnie tu wygląda niebo!
  3. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 17:25)
    ładnie się prezentuje:)
  4. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 13:28)
    Bardzo miło było gościć w Twojej podróży:) Uwielbiam Turcję, bardzo dużo czasu spędziłem w tym kraju, wiec zawsze z wielką chęcią obejrzę zdjęcia i poczytam:) Cieszę się, że wyjazd się udał i spodobało wam się w Turcji. Zdecydowanie musicie powrócić i poznać kraj bliżej:) Pozdrawiam!

    Mam pewne uwagi: region w którym byłaś, to nie starożytna Licja (Likia) jak w tytule, ale Karia

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Karia

    Licja dopiero zaczynała się od miejsca, gdzie spotkałaś żółwie. I tutaj moja druga uwaga. Ta miejscowość, to nie Dalaman (tam znajduje się lotnisko) ale Dalyan.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Dalyan

    Niestety, na mapie kolumbera ta miejscowość jest źle zlokalizowana, ale napisałem już o tym do naszej Pani Administrator Natalii, aby zmieniła to na mapie. Polecam więc w edycji zmienić nazwę na poprawną, wtedy twoje zdjęcia będą powiązane ze zdjęciami innych Kolumberowiczów:)

    http://kolumber.pl/m/1574323-Dalyan

  5. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 13:03)
    słynne uzdrowisko antycznego świata - Hierapolis:)
  6. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:59)
    byłem 2 lata temu, ale niestety w niesprzyjającej pogodzie, bo trochę padał deszcz i było pochmurnie:( U Ciebie to jednak co innego, widzę super niebo:)
  7. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:57)
    Halikarnas - najsłynniejsza dyskoteka w Bodrum i chyba jedna z najstarszych:)
  8. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:56)
    no tak, ułatwienie dla rybaków, wrócą do portu i od razu mogą iść do meczetu, prawie że wpłynąć tam:)
  9. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:53)
    fajnie wygląda ta zatoka:)
  10. pan_hons
    pan_hons (04.12.2012 12:53)
    prawie jak na Krecie;)) Tu jednak są tylko pozostałości...