Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 796

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:45)
    trudno było dziś budować stary most kamienny... Tak jak marger22 mówi, dobrze, że jest oddalony od centrum, więc nie psuje harmonii, a za to na pewno ułatwi życie mieszkańcom:)
  2. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:43)
    ano:) Wszystko co najważniejsze ujęte w jednym kadrze:)
  3. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:41)
    bardzo ładny widok, jak kiedyś jeszcze będę w Przemyślu, muszę także wejść na wieżę:)
  4. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:35)
    szkoda, że nie ma już jesiennych złotych liści...:)
  5. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:33)
    bardzo fajne ujęcie!
  6. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:33)
    tu na szczęście brak plakatów, szyldów, neonów, billboardów i innych zaśmiecaczy wizerunku miasta - super!
  7. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:32)
    czyli jak Wschód spogląda na Zachód:) Świetne zdjęcie:)
  8. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:29)
    głowy to by im mogli umyć, najlepiej jakimś szamponem anty-zieleninowym;)
  9. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:28)
    fajnie uchwycone postacie:)
  10. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:27)
    pełna zgoda:)