Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 796
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
trudno było dziś budować stary most kamienny... Tak jak marger22 mówi, dobrze, że jest oddalony od centrum, więc nie psuje harmonii, a za to na pewno ułatwi życie mieszkańcom:)
-
ano:) Wszystko co najważniejsze ujęte w jednym kadrze:)
-
bardzo ładny widok, jak kiedyś jeszcze będę w Przemyślu, muszę także wejść na wieżę:)
-
szkoda, że nie ma już jesiennych złotych liści...:)
-
bardzo fajne ujęcie!
-
tu na szczęście brak plakatów, szyldów, neonów, billboardów i innych zaśmiecaczy wizerunku miasta - super!
-
czyli jak Wschód spogląda na Zachód:) Świetne zdjęcie:)
-
głowy to by im mogli umyć, najlepiej jakimś szamponem anty-zieleninowym;)
-
fajnie uchwycone postacie:)
-
pełna zgoda:)
-
trudno było dziś budować stary most kamienny... Tak jak marger22 mówi, dobrze, że jest oddalony od centrum, więc nie psuje harmonii, a za to na pewno ułatwi życie mieszkańcom:)
-
ano:) Wszystko co najważniejsze ujęte w jednym kadrze:)
-
bardzo ładny widok, jak kiedyś jeszcze będę w Przemyślu, muszę także wejść na wieżę:)
-
szkoda, że nie ma już jesiennych złotych liści...:)
-
bardzo fajne ujęcie!
-
tu na szczęście brak plakatów, szyldów, neonów, billboardów i innych zaśmiecaczy wizerunku miasta - super!
-
czyli jak Wschód spogląda na Zachód:) Świetne zdjęcie:)
-
głowy to by im mogli umyć, najlepiej jakimś szamponem anty-zieleninowym;)
-
fajnie uchwycone postacie:)
-
pełna zgoda:)