Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 795

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:11)
    świetne zdjęcie:) Też bym trochę wziął dla siebie z magii tego miejsca, ale widzę, że mam zbyt dużą konkurencję;) Będę musiał sobie poszukać innego zamku z parkiem;)
  2. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:07)
    super pomysł na zdjęcie!
  3. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:05)
    coś pięknego!
  4. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:03)
    na pewno:)
  5. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:03)
    nie ma co, piękny jest!
  6. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:02)
    racja:) Ja także nie znałem tego zamku i nigdy tam nie byłem, ale już wiem, że będąc kiedyś w tych okolicach, muszę tam zajrzeć i zobaczyć go na własne oczy:)
  7. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:01)
    świetnie się prezentuje na tym zdjęciu:) Zieleń i fajne światło:)
  8. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 19:48)
    pełna zgoda:) Miasto chyba jakby nie chciało być turystyczną atrakcją, a właśnie świetnie by się do niego nadawało, leżąc na trasie do popularnego Lwowa... Szkoda...
  9. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:49)
    ponuro wygląda wśród tych bezlistnych ocienionych drzew...
  10. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 17:48)
    nie robi wrażenia, ale warto wejść na basztę dla widoków:) W środku z kolei bardzo fajne są (czy też były) ekspozycje poświęcone zamkowi i miastu:)