Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 794
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
Jak zawsze, bardzo ciekawe i chyba nadal mało znane miejsca ukazałeś, w dodatku na świetnych zdjęciach:) Czysta przyjemność z tej lektury Twej:) Jak zawsze u Ciebie, bardzo miło spędziłem czas tutaj:) Byłem tylko w Przemyślu, ale już wiem, że pozostałem 4 miejsca także warto zwiedzić. Jak kiedyś będę w tych rejonach, muszę o tym pamiętać:) A sam Przemyśl, taka perełka Wschodu, szkoda że tak mało znana i odwiedzana:( Pozdrawiam!
-
podobno jedna z najstarszych drewnianych cerkwi greckokatolickich w Polsce. Dobrze, aby więcej autokarów zatrzymywało się tutaj w drodze do Lwowa:)
-
piękna jest forma tej cerkwi:)
-
ano:)
-
dwa autokary co drzwi otwierają:)
-
Od 29 stycznia 2010 roku ta cerkiew, tak jak 7 innych, czeka na liście rezerwowej, na wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5499/
Trzymajmy kciuki za wpis:)
-
ja nie słyszałem ani o jednych ani o drugich... Ale fajnie wiedzieć, że są:)
-
koniec października w Polsce był wyjątkowo piękny, ciepły i pogodny:) Oby za rok też tak było:)
-
fajny pomysł ktoś miał:)
-
tak to niestety jest z naszą Polską... Mamy bardzo ciekawe i często piękne zabytki, ale co z tego, jeśli są problemy z dojazdem, problemy z reklamą i ochroną tych miejsc oraz bardzo słaba infrastruktura turystyczna. To powoduje, że o wielu miejscach my nie wiemy, a nawet jak wiemy, to nie jeździmy tam. A szkoda...
-
Jak zawsze, bardzo ciekawe i chyba nadal mało znane miejsca ukazałeś, w dodatku na świetnych zdjęciach:) Czysta przyjemność z tej lektury Twej:) Jak zawsze u Ciebie, bardzo miło spędziłem czas tutaj:) Byłem tylko w Przemyślu, ale już wiem, że pozostałem 4 miejsca także warto zwiedzić. Jak kiedyś będę w tych rejonach, muszę o tym pamiętać:) A sam Przemyśl, taka perełka Wschodu, szkoda że tak mało znana i odwiedzana:( Pozdrawiam!
-
podobno jedna z najstarszych drewnianych cerkwi greckokatolickich w Polsce. Dobrze, aby więcej autokarów zatrzymywało się tutaj w drodze do Lwowa:)
-
piękna jest forma tej cerkwi:)
-
ano:)
-
dwa autokary co drzwi otwierają:)
-
Od 29 stycznia 2010 roku ta cerkiew, tak jak 7 innych, czeka na liście rezerwowej, na wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5499/
Trzymajmy kciuki za wpis:) -
ja nie słyszałem ani o jednych ani o drugich... Ale fajnie wiedzieć, że są:)
-
koniec października w Polsce był wyjątkowo piękny, ciepły i pogodny:) Oby za rok też tak było:)
-
fajny pomysł ktoś miał:)
-
tak to niestety jest z naszą Polską... Mamy bardzo ciekawe i często piękne zabytki, ale co z tego, jeśli są problemy z dojazdem, problemy z reklamą i ochroną tych miejsc oraz bardzo słaba infrastruktura turystyczna. To powoduje, że o wielu miejscach my nie wiemy, a nawet jak wiemy, to nie jeździmy tam. A szkoda...