Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 794

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:57)
    Jak zawsze, bardzo ciekawe i chyba nadal mało znane miejsca ukazałeś, w dodatku na świetnych zdjęciach:) Czysta przyjemność z tej lektury Twej:) Jak zawsze u Ciebie, bardzo miło spędziłem czas tutaj:) Byłem tylko w Przemyślu, ale już wiem, że pozostałem 4 miejsca także warto zwiedzić. Jak kiedyś będę w tych rejonach, muszę o tym pamiętać:) A sam Przemyśl, taka perełka Wschodu, szkoda że tak mało znana i odwiedzana:( Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:54)
    podobno jedna z najstarszych drewnianych cerkwi greckokatolickich w Polsce. Dobrze, aby więcej autokarów zatrzymywało się tutaj w drodze do Lwowa:)
  3. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:52)
    piękna jest forma tej cerkwi:)
  4. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:51)
    ano:)
  5. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:50)
    dwa autokary co drzwi otwierają:)
  6. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:49)
    Od 29 stycznia 2010 roku ta cerkiew, tak jak 7 innych, czeka na liście rezerwowej, na wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

    http://whc.unesco.org/en/tentativelists/5499/

    Trzymajmy kciuki za wpis:)
  7. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:44)
    ja nie słyszałem ani o jednych ani o drugich... Ale fajnie wiedzieć, że są:)
  8. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:24)
    koniec października w Polsce był wyjątkowo piękny, ciepły i pogodny:) Oby za rok też tak było:)
  9. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:21)
    fajny pomysł ktoś miał:)
  10. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 20:17)
    tak to niestety jest z naszą Polską... Mamy bardzo ciekawe i często piękne zabytki, ale co z tego, jeśli są problemy z dojazdem, problemy z reklamą i ochroną tych miejsc oraz bardzo słaba infrastruktura turystyczna. To powoduje, że o wielu miejscach my nie wiemy, a nawet jak wiemy, to nie jeździmy tam. A szkoda...