Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 798

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 15:49)
    jedna z perełek architektonicznych miasta:)
  2. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 15:47)
    świetny klimat tego zdjęcia:)
  3. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 15:44)
    ano, mało ludzi jak na ten most, ale widocznie to te lata, kiedy Praga jeszcze nie była taką atrakcją turystyczną jak obecnie.
  4. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 15:41)
    faktycznie, ciekawy efekt:)
  5. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 15:40)
    a pod nim zawsze tłumy... W sumie jeden z symboli Pragi:)
  6. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:56)
    na Malej Stranie?
  7. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:56)
    pomników jego w mieście wiele, w końcu to patron Pragi, ale ten jest chyba najsłynniejszy:)
  8. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:55)
    zimą tak to już nie wygląda, stoisk brak, a ludzie znacznie szybciej chodzą po moście:)
  9. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:53)
    zazdroszczę:)
  10. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 14:51)
    jedna z perełek architektonicznych miasta:)