Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 798
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
jedna z perełek architektonicznych miasta:)
-
świetny klimat tego zdjęcia:)
-
ano, mało ludzi jak na ten most, ale widocznie to te lata, kiedy Praga jeszcze nie była taką atrakcją turystyczną jak obecnie.
-
faktycznie, ciekawy efekt:)
-
a pod nim zawsze tłumy... W sumie jeden z symboli Pragi:)
-
na Malej Stranie?
-
pomników jego w mieście wiele, w końcu to patron Pragi, ale ten jest chyba najsłynniejszy:)
-
zimą tak to już nie wygląda, stoisk brak, a ludzie znacznie szybciej chodzą po moście:)
-
zazdroszczę:)
-
jedna z perełek architektonicznych miasta:)
-
jedna z perełek architektonicznych miasta:)
-
świetny klimat tego zdjęcia:)
-
ano, mało ludzi jak na ten most, ale widocznie to te lata, kiedy Praga jeszcze nie była taką atrakcją turystyczną jak obecnie.
-
faktycznie, ciekawy efekt:)
-
a pod nim zawsze tłumy... W sumie jeden z symboli Pragi:)
-
na Malej Stranie?
-
pomników jego w mieście wiele, w końcu to patron Pragi, ale ten jest chyba najsłynniejszy:)
-
zimą tak to już nie wygląda, stoisk brak, a ludzie znacznie szybciej chodzą po moście:)
-
zazdroszczę:)
-
jedna z perełek architektonicznych miasta:)