Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 793

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (18.12.2012 18:50)
    ładnie oświetlona, fajnie prezentuje się na tle tego ciemnego lasu:)
  2. pan_hons
    pan_hons (18.12.2012 18:49)
    ładnie oświetlona, fajnie wyróżnia się na tle tego ciemnego lasu:)
  3. pan_hons
    pan_hons (16.12.2012 19:07)
    Dziękuję bardzo za wizytę i plusy do mojej najnowszej i ostatniej już publikacji z Mongolii, z pustyni Gobi. Cieszę się, że zechciałeś tam zagościć:) Pozdrawiam!
  4. pan_hons
    pan_hons (15.12.2012 19:43)
    pełna zgoda, piękna budowla i świetnie się prezentuje na tym zdjęciu, dzięki temu fajnemu ciepłemu oświetleniu:)
  5. pan_hons
    pan_hons (15.12.2012 13:32)
    ano, rzeczywiście, pamiętam jego instalacje w Brukseli, było nim głośno:)
  6. pan_hons
    pan_hons (14.12.2012 0:24)
    niektóre obiekty z innych krajów czekają i po 20 lat....Wszystko zależy od udanego i silnego lobbingu oraz "widzimisię" danej komisji z danego roku....
  7. pan_hons
    pan_hons (14.12.2012 0:22)
    takiego Przemyśla nie poznaję, takie to miasto trochę smutne bez liści na drzewach:)
  8. pan_hons
    pan_hons (14.12.2012 0:08)
    i właśnie dlatego powinno znaleźć się na Liście UNESCO:)
  9. pan_hons
    pan_hons (14.12.2012 0:07)
    ale zamków i pałaców wraz z parkami w Polsce mnóstwo, dla każdego coś się znajdzie:)
  10. pan_hons
    pan_hons (13.12.2012 21:12)
    Niestety Leszku, ale do Pragi nie brałem ze sobą aparatu:( Poza tym, robienie zdjęć przy takim mrozie jaki był w zeszły weekend, byłoby dosyć utrudnione:)