Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 793
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
ładnie oświetlona, fajnie prezentuje się na tle tego ciemnego lasu:)
-
ładnie oświetlona, fajnie wyróżnia się na tle tego ciemnego lasu:)
-
Dziękuję bardzo za wizytę i plusy do mojej najnowszej i ostatniej już publikacji z Mongolii, z pustyni Gobi. Cieszę się, że zechciałeś tam zagościć:) Pozdrawiam!
-
pełna zgoda, piękna budowla i świetnie się prezentuje na tym zdjęciu, dzięki temu fajnemu ciepłemu oświetleniu:)
-
ano, rzeczywiście, pamiętam jego instalacje w Brukseli, było nim głośno:)
-
niektóre obiekty z innych krajów czekają i po 20 lat....Wszystko zależy od udanego i silnego lobbingu oraz "widzimisię" danej komisji z danego roku....
-
takiego Przemyśla nie poznaję, takie to miasto trochę smutne bez liści na drzewach:)
-
i właśnie dlatego powinno znaleźć się na Liście UNESCO:)
-
ale zamków i pałaców wraz z parkami w Polsce mnóstwo, dla każdego coś się znajdzie:)
-
Niestety Leszku, ale do Pragi nie brałem ze sobą aparatu:( Poza tym, robienie zdjęć przy takim mrozie jaki był w zeszły weekend, byłoby dosyć utrudnione:)
-
ładnie oświetlona, fajnie prezentuje się na tle tego ciemnego lasu:)
-
ładnie oświetlona, fajnie wyróżnia się na tle tego ciemnego lasu:)
-
Dziękuję bardzo za wizytę i plusy do mojej najnowszej i ostatniej już publikacji z Mongolii, z pustyni Gobi. Cieszę się, że zechciałeś tam zagościć:) Pozdrawiam!
-
pełna zgoda, piękna budowla i świetnie się prezentuje na tym zdjęciu, dzięki temu fajnemu ciepłemu oświetleniu:)
-
ano, rzeczywiście, pamiętam jego instalacje w Brukseli, było nim głośno:)
-
niektóre obiekty z innych krajów czekają i po 20 lat....Wszystko zależy od udanego i silnego lobbingu oraz "widzimisię" danej komisji z danego roku....
-
takiego Przemyśla nie poznaję, takie to miasto trochę smutne bez liści na drzewach:)
-
i właśnie dlatego powinno znaleźć się na Liście UNESCO:)
-
ale zamków i pałaców wraz z parkami w Polsce mnóstwo, dla każdego coś się znajdzie:)
-
Niestety Leszku, ale do Pragi nie brałem ze sobą aparatu:( Poza tym, robienie zdjęć przy takim mrozie jaki był w zeszły weekend, byłoby dosyć utrudnione:)