Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 259

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:41)
    szkoda tylko, że niebo zrobiło się białe:-( w caernarfon było fantastycznie niebieskie. a to ledwie... nie wiem... ze dwadzieścia minut jazdy. ot, walia...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:41)
    P.S. Teraz juz wiem gdzie byles jak Cie nie bylo :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:40)
    Wracamy, wracamy... My tez tak zawsze mowimy, ale do tej pory jeszcze w zasadzie nigdy specjalnie w żadne miejsce nie wróciliśmy. Mexico City byloby poniekad pewnym wyjątkiem, ale to bylo troche na tej zasadzie, ze jedna podroz tam skonczylismy a druga zaczelismy :-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:39)
    dzięki wielkie łubudu:-) jak dojdę w końcu co mnie tam tak ciągnie, nie omieszkam się podzielić. do tego czasu mam nadzieję jeszcze kilka razy tam zajrzeć. teraz czekam tylko na pogodę i wolne...
  5. mapew
    mapew (26.08.2010 22:38)
    +++
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:37)
    tym razem poczekałem!:-)
  7. mapew
    mapew (26.08.2010 22:36)
    fajne ujecie
  8. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:36)
    no... nam akurat też weekend zajęło objechanie tego kawałka walii, więc spoko, powinieneś się wyrobić;-) ze złych wiadomości- ja w weekend pracuję:-(
  9. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:35)
    Może to ten wiatr, deszcze, może wieki historii, potężne mury i malownicze wzgórza, może i na wpół dzikie owce i owcze kupy ... wciągają. Fantastycznie. I jak zwykle u Ciebie poczytać to czysta przyjemność.
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:34)
    ty mi lepiej znajdź rozwiązanie na tę relaję .rozrosła się niemiłosiernie, a niewiele z niej wynika. coś trzeba z nią zrobić!