Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 258
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
szkoda że ocynk. długo się "biodegraduje":-) same murki wyglądałby trochę ciekawiej:-)
-
z tej perspektywy, przez te łódki, wydaje się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości. ale kiedy stoi się przy samych murach... zresztą, samochody stojące pod zamkiem dają trochę lepsze porównanie. poza tym, wrażenie też gigantyczne!:-)
-
Paprocie i dymiąca góra. Czy to aby na pewno Walia ?
-
No to chyba rekordzistka !
-
Wypoczywam na sam widok.
-
no wlasnie, tak czesto jest, ze czegos zawsze brakuje. Tutaj np. byl busty most, bez ludzi, ale za to brakowalo niebieskiego nieba.... ale i tak jest b. fajne
-
Cóż za kompozycja! Taka sroga.
-
dzięki,dzięki, dzięki... o tym niebie pisałem przy moście w conwy:-)
-
Faktycznie to zintegrowana trwale z otoczeniem blacha.
-
gigantyczne
-
szkoda że ocynk. długo się "biodegraduje":-) same murki wyglądałby trochę ciekawiej:-)
-
z tej perspektywy, przez te łódki, wydaje się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości. ale kiedy stoi się przy samych murach... zresztą, samochody stojące pod zamkiem dają trochę lepsze porównanie. poza tym, wrażenie też gigantyczne!:-)
-
Paprocie i dymiąca góra. Czy to aby na pewno Walia ?
-
No to chyba rekordzistka !
-
Wypoczywam na sam widok.
-
no wlasnie, tak czesto jest, ze czegos zawsze brakuje. Tutaj np. byl busty most, bez ludzi, ale za to brakowalo niebieskiego nieba.... ale i tak jest b. fajne
-
Cóż za kompozycja! Taka sroga.
-
dzięki,dzięki, dzięki... o tym niebie pisałem przy moście w conwy:-)
-
Faktycznie to zintegrowana trwale z otoczeniem blacha.
-
gigantyczne