Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 258

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:54)
    szkoda że ocynk. długo się "biodegraduje":-) same murki wyglądałby trochę ciekawiej:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:53)
    z tej perspektywy, przez te łódki, wydaje się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości. ale kiedy stoi się przy samych murach... zresztą, samochody stojące pod zamkiem dają trochę lepsze porównanie. poza tym, wrażenie też gigantyczne!:-)
  3. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:51)
    Paprocie i dymiąca góra. Czy to aby na pewno Walia ?
  4. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:49)
    No to chyba rekordzistka !
  5. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:46)
    Wypoczywam na sam widok.
  6. mapew
    mapew (26.08.2010 22:46)
    no wlasnie, tak czesto jest, ze czegos zawsze brakuje. Tutaj np. byl busty most, bez ludzi, ale za to brakowalo niebieskiego nieba.... ale i tak jest b. fajne
  7. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:44)
    Cóż za kompozycja! Taka sroga.
  8. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:41)
    dzięki,dzięki, dzięki... o tym niebie pisałem przy moście w conwy:-)
  9. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:41)
    Faktycznie to zintegrowana trwale z otoczeniem blacha.
  10. mapew
    mapew (26.08.2010 22:41)
    gigantyczne