Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 257
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
Kapitalne !
-
nieśmiałe, nieśmiałe... wszystkie zdjęcia z nad jeziora zrobiłem może w ciągu godziny. widać jak zmieniała się pogoda. ...i na szczęście słońce sobie poradziło. przynajmniej na kilka godzin;-)
-
paprocie się zgadzają... dym to niestety chmury albo mgła. na te ostatnie w snowdonii można liczyć przez co najmniej 200 dni w roku:-)
-
jak pisałem, z oznakowanych ta jest najbardziej stroma, ale w rzeczywistości chyba spotkałem bardziej ekstremalne;-) i nie były to podejścia na żadne szczyty!;-)
-
biorąc pod uwagę intensywność zwiedzania, wypoczynek był umiarkowany. ale za to Pani Zwierzowa upatrzyła sobie barmouth na jakiś weekendowy wypad tylko celem leniuchowania:-)
-
:) Idealne proporcje.
-
właśnie... a może podpowiesz mi coś, jak zwalczać takie białe niebo? bo pogoda ogólnie nie była zła, a chmury nie były grube. to raczej taka delikatna mgła, która, jaśli patrzy się na nią gołym okiem a nie przez obiektyw, jest niemal niezauważalna. rozumiesz o co mi chodzi?:-)
-
Ależ cacuszko wypucowane !
-
Nieśmiałe słońce mówisz. Hmm, Nieźle sobie radzi !
-
może taki nastrój srogi mnie wtedy naszedł?:-)
-
Kapitalne !
-
nieśmiałe, nieśmiałe... wszystkie zdjęcia z nad jeziora zrobiłem może w ciągu godziny. widać jak zmieniała się pogoda. ...i na szczęście słońce sobie poradziło. przynajmniej na kilka godzin;-)
-
paprocie się zgadzają... dym to niestety chmury albo mgła. na te ostatnie w snowdonii można liczyć przez co najmniej 200 dni w roku:-)
-
jak pisałem, z oznakowanych ta jest najbardziej stroma, ale w rzeczywistości chyba spotkałem bardziej ekstremalne;-) i nie były to podejścia na żadne szczyty!;-)
-
biorąc pod uwagę intensywność zwiedzania, wypoczynek był umiarkowany. ale za to Pani Zwierzowa upatrzyła sobie barmouth na jakiś weekendowy wypad tylko celem leniuchowania:-)
-
:) Idealne proporcje.
-
właśnie... a może podpowiesz mi coś, jak zwalczać takie białe niebo? bo pogoda ogólnie nie była zła, a chmury nie były grube. to raczej taka delikatna mgła, która, jaśli patrzy się na nią gołym okiem a nie przez obiektyw, jest niemal niezauważalna. rozumiesz o co mi chodzi?:-)
-
Ależ cacuszko wypucowane !
-
Nieśmiałe słońce mówisz. Hmm, Nieźle sobie radzi !
-
może taki nastrój srogi mnie wtedy naszedł?:-)