Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 257

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kubdu
    kubdu (26.08.2010 23:05)
    Kapitalne !
  2. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:04)
    nieśmiałe, nieśmiałe... wszystkie zdjęcia z nad jeziora zrobiłem może w ciągu godziny. widać jak zmieniała się pogoda. ...i na szczęście słońce sobie poradziło. przynajmniej na kilka godzin;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:02)
    paprocie się zgadzają... dym to niestety chmury albo mgła. na te ostatnie w snowdonii można liczyć przez co najmniej 200 dni w roku:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:00)
    jak pisałem, z oznakowanych ta jest najbardziej stroma, ale w rzeczywistości chyba spotkałem bardziej ekstremalne;-) i nie były to podejścia na żadne szczyty!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:59)
    biorąc pod uwagę intensywność zwiedzania, wypoczynek był umiarkowany. ale za to Pani Zwierzowa upatrzyła sobie barmouth na jakiś weekendowy wypad tylko celem leniuchowania:-)
  6. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:58)
    :) Idealne proporcje.
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:57)
    właśnie... a może podpowiesz mi coś, jak zwalczać takie białe niebo? bo pogoda ogólnie nie była zła, a chmury nie były grube. to raczej taka delikatna mgła, która, jaśli patrzy się na nią gołym okiem a nie przez obiektyw, jest niemal niezauważalna. rozumiesz o co mi chodzi?:-)
  8. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:56)
    Ależ cacuszko wypucowane !
  9. kubdu
    kubdu (26.08.2010 22:55)
    Nieśmiałe słońce mówisz. Hmm, Nieźle sobie radzi !
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:55)
    może taki nastrój srogi mnie wtedy naszedł?:-)