Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 261

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:18)
    woda akurat miała dość obrzydliwy kolor. po kilku tygodniach suszy, zaczęło ostro padać i całe owcze ścierwo z gór, płyneło do morza:-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:18)
    Czy to stok narciarski????
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:17)
    nie spotkałem żadnego. ale może to dlatego, że padało? nie chciały żeby się im skrzydełka posklejały;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:16)
    no... tu "zapach" też był dość oryginalny;-) ale widok, na szczęście, rekompensował niedogodności;-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:03)
    Zwierzu, zrób na przyszłośc dla mnie parę wodospadów z wodą "krystalicznie skroploną" - to takie moje zamówienie po znajomości, tak jak samoloty dla Voyagera czy żaglowce dla Kunia :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:01)
    Aż woda pozieleniała :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 21:59)
    Kraina Elfów :-)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.08.2010 21:58)
    troszkę jak w chorwackim Trogirze, tam przy nabrzeżu też jest twierdza. tylko jeden minusik - jak cumowało się bliżej mostu, to strasznie capiło z kratki ściekowej (ścieki wpływały z kanału do morza).
    masakra, to gorsze niż zaciąganie mułem.. ;P
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.08.2010 21:55)
    niezłe połączenie klimatów! :D
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.08.2010 22:00)
    hahaha :D