Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 261
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
woda akurat miała dość obrzydliwy kolor. po kilku tygodniach suszy, zaczęło ostro padać i całe owcze ścierwo z gór, płyneło do morza:-)
-
Czy to stok narciarski????
-
nie spotkałem żadnego. ale może to dlatego, że padało? nie chciały żeby się im skrzydełka posklejały;-)
-
no... tu "zapach" też był dość oryginalny;-) ale widok, na szczęście, rekompensował niedogodności;-)
-
Zwierzu, zrób na przyszłośc dla mnie parę wodospadów z wodą "krystalicznie skroploną" - to takie moje zamówienie po znajomości, tak jak samoloty dla Voyagera czy żaglowce dla Kunia :-)
-
Aż woda pozieleniała :-)
-
Kraina Elfów :-)
-
troszkę jak w chorwackim Trogirze, tam przy nabrzeżu też jest twierdza. tylko jeden minusik - jak cumowało się bliżej mostu, to strasznie capiło z kratki ściekowej (ścieki wpływały z kanału do morza).
masakra, to gorsze niż zaciąganie mułem.. ;P
-
niezłe połączenie klimatów! :D
-
hahaha :D
-
woda akurat miała dość obrzydliwy kolor. po kilku tygodniach suszy, zaczęło ostro padać i całe owcze ścierwo z gór, płyneło do morza:-)
-
Czy to stok narciarski????
-
nie spotkałem żadnego. ale może to dlatego, że padało? nie chciały żeby się im skrzydełka posklejały;-)
-
no... tu "zapach" też był dość oryginalny;-) ale widok, na szczęście, rekompensował niedogodności;-)
-
Zwierzu, zrób na przyszłośc dla mnie parę wodospadów z wodą "krystalicznie skroploną" - to takie moje zamówienie po znajomości, tak jak samoloty dla Voyagera czy żaglowce dla Kunia :-)
-
Aż woda pozieleniała :-)
-
Kraina Elfów :-)
-
troszkę jak w chorwackim Trogirze, tam przy nabrzeżu też jest twierdza. tylko jeden minusik - jak cumowało się bliżej mostu, to strasznie capiło z kratki ściekowej (ścieki wpływały z kanału do morza).
masakra, to gorsze niż zaciąganie mułem.. ;P -
niezłe połączenie klimatów! :D
-
hahaha :D