Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 260

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:33)
    pociąg znajdziesz kilka fotek dalej;-)

    a następnym razem, mam zamiar przejechać się którymś z górskich pociągów!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:32)
    zauważ, że tu nie ma lasu:-) i nawet chyba jakieś słońce gdzieś wyglądało.

    btw... blaenau, którego tanygrisiau jest "dzielnicą" to trzecie pod wzgledem ilości opadów miastow UK;-) a nam się upiekło. znaczy nie padało, ale słonecznie też raczej nie było:-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:31)
    Ooo! Znowu cos dla mnie! :-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:27)
    nie drogi smoku, to tylko jedna z uliczek w harlech:-) kiedyś pamietam dyskutowaliśmy na temat "pochyłosci" dróg. ta jak dotąd jest mistrzynią. dlatego uwieczniłem znak. znam natomiast jedną nieoznaczoną, która moim zdaniem jest jeszcze bardziej stroma. nigdy nie odważyłem się pod nią wjechać (mimo że można) i zawsze zostawiam auto na dole. to droga prowadzącado tego kościółka: http://kolumber.pl/photos/show/260073

    a ta akurat była zamknieta tylko dla motocykli. zupełnie nie wiem dlaczego;-) zakazu parkowania też nie było!:-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:25)
    Na drugi raz poczekaj na pociąg!!!! :-))
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:24)
    A to coś dla mnie :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:22)
    Taka woda mi sie bardziej podoba :-)
  8. pt.janicki
    pt.janicki (26.08.2010 22:20)
    ...oglądać Twoje Zfieszu fotografie zamków słuchając w "Trójce" bluesa w wykonaniu Nalepy z lat 80-tych to jest dobre rozwiązanie...
  9. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 22:19)
    jesli trafię na słoneczny dzień i akurat nie bedę w ciemnym lesie-masz jak w banku:-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 22:19)
    Nie wiem czy skocznie narciarskie maja nawet takie nachylenie...