Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 260
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
zauważ, że tu nie ma lasu:-) i nawet chyba jakieś słońce gdzieś wyglądało.
btw... blaenau, którego tanygrisiau jest "dzielnicą" to trzecie pod wzgledem ilości opadów miastow UK;-) a nam się upiekło. znaczy nie padało, ale słonecznie też raczej nie było:-)
-
Ooo! Znowu cos dla mnie! :-)
-
nie drogi smoku, to tylko jedna z uliczek w harlech:-) kiedyś pamietam dyskutowaliśmy na temat "pochyłosci" dróg. ta jak dotąd jest mistrzynią. dlatego uwieczniłem znak. znam natomiast jedną nieoznaczoną, która moim zdaniem jest jeszcze bardziej stroma. nigdy nie odważyłem się pod nią wjechać (mimo że można) i zawsze zostawiam auto na dole. to droga prowadzącado tego kościółka: http://kolumber.pl/photos/show/260073
a ta akurat była zamknieta tylko dla motocykli. zupełnie nie wiem dlaczego;-) zakazu parkowania też nie było!:-)
-
Na drugi raz poczekaj na pociąg!!!! :-))
-
A to coś dla mnie :-)
-
Taka woda mi sie bardziej podoba :-)
-
...oglądać Twoje Zfieszu fotografie zamków słuchając w "Trójce" bluesa w wykonaniu Nalepy z lat 80-tych to jest dobre rozwiązanie...
-
jesli trafię na słoneczny dzień i akurat nie bedę w ciemnym lesie-masz jak w banku:-)
-
Nie wiem czy skocznie narciarskie maja nawet takie nachylenie...
-
zauważ, że tu nie ma lasu:-) i nawet chyba jakieś słońce gdzieś wyglądało.
btw... blaenau, którego tanygrisiau jest "dzielnicą" to trzecie pod wzgledem ilości opadów miastow UK;-) a nam się upiekło. znaczy nie padało, ale słonecznie też raczej nie było:-) -
Ooo! Znowu cos dla mnie! :-)
-
nie drogi smoku, to tylko jedna z uliczek w harlech:-) kiedyś pamietam dyskutowaliśmy na temat "pochyłosci" dróg. ta jak dotąd jest mistrzynią. dlatego uwieczniłem znak. znam natomiast jedną nieoznaczoną, która moim zdaniem jest jeszcze bardziej stroma. nigdy nie odważyłem się pod nią wjechać (mimo że można) i zawsze zostawiam auto na dole. to droga prowadzącado tego kościółka: http://kolumber.pl/photos/show/260073
a ta akurat była zamknieta tylko dla motocykli. zupełnie nie wiem dlaczego;-) zakazu parkowania też nie było!:-) -
Na drugi raz poczekaj na pociąg!!!! :-))
-
A to coś dla mnie :-)
-
Taka woda mi sie bardziej podoba :-)
-
...oglądać Twoje Zfieszu fotografie zamków słuchając w "Trójce" bluesa w wykonaniu Nalepy z lat 80-tych to jest dobre rozwiązanie...
-
jesli trafię na słoneczny dzień i akurat nie bedę w ciemnym lesie-masz jak w banku:-)
-
Nie wiem czy skocznie narciarskie maja nawet takie nachylenie...
a następnym razem, mam zamiar przejechać się którymś z górskich pociągów!:-)