Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 256
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
A ja myślałam, że wytarty napis.
-
znikający napis?
-
poważnie? hmmm... może to przez brak skali porównawczej? niestety nie uwieczniłem się przy nim, ale na pewno musiałbym schylać się w drzwiach:-)
-
Absolutnie wszystkiego. No, może poza latarnią.
-
super!!!!!
-
dziękuję, dziękuję:-)
dla jasności dodam, że te jaśniejsze plamy (sorry, za "jasną jasność!;-) to nie od słońca, tylko jakieś ślady na żwirku:-)
-
stacyjki do kolejki? czy kolejki do gór?:-)
-
bez błękitu też fajne
-
Całkiem spory.
-
zielony metalik! nie ma to-tamto!:-)
-
A ja myślałam, że wytarty napis.
-
znikający napis?
-
poważnie? hmmm... może to przez brak skali porównawczej? niestety nie uwieczniłem się przy nim, ale na pewno musiałbym schylać się w drzwiach:-)
-
Absolutnie wszystkiego. No, może poza latarnią.
-
super!!!!!
-
dziękuję, dziękuję:-)
dla jasności dodam, że te jaśniejsze plamy (sorry, za "jasną jasność!;-) to nie od słońca, tylko jakieś ślady na żwirku:-) -
stacyjki do kolejki? czy kolejki do gór?:-)
-
bez błękitu też fajne
-
Całkiem spory.
-
zielony metalik! nie ma to-tamto!:-)