Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 256

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kubdu
    kubdu (26.08.2010 23:15)
    A ja myślałam, że wytarty napis.
  2. renata-1
    renata-1 (26.08.2010 23:14)
    znikający napis?
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:14)
    poważnie? hmmm... może to przez brak skali porównawczej? niestety nie uwieczniłem się przy nim, ale na pewno musiałbym schylać się w drzwiach:-)
  4. kubdu
    kubdu (26.08.2010 23:13)
    Absolutnie wszystkiego. No, może poza latarnią.
  5. renata-1
    renata-1 (26.08.2010 23:12)
    super!!!!!
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:11)
    dziękuję, dziękuję:-)

    dla jasności dodam, że te jaśniejsze plamy (sorry, za "jasną jasność!;-) to nie od słońca, tylko jakieś ślady na żwirku:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:06)
    stacyjki do kolejki? czy kolejki do gór?:-)
  8. renata-1
    renata-1 (26.08.2010 23:06)
    bez błękitu też fajne
  9. kubdu
    kubdu (26.08.2010 23:06)
    Całkiem spory.
  10. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:05)
    zielony metalik! nie ma to-tamto!:-)