Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 255

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. pt.janicki
    pt.janicki (26.08.2010 23:25)
    ...może trzeba skończyć tę i rozpocząć część drugą...
    ...w końcu trylogie zawsze cieszyły sie zainteresowaniem, vide "Trylogia" Sienkiewicza a ostatnio Stiega Larssona...
    ...tak na marginesie, może jak Twoja będzie w stylu tej ostatniej to i Rebelka zajrzy do Kolumbera bo jak wsiąkła gdzieścik to db, a ckni mi się bez niej i jej komentarzy... :-( ...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 23:24)
    Tyle nawozu sie zmarnowalo :-)
  3. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:23)
    dzięki marku. z ustawianiem światła "pod niebo" próbowałem. i tak jak piszesz, zdjęcia wychodzą bardzo ciemne, a po wtórnym ich rozjaśnieniu w kompie strasznie "zaziarnione" (kilka takich i tu się znalazło). hdr natomiast to za wysoka półka dla mnie, to raz, a dwa, zgadzam się z tobą co do "nienaturalności" efektów.

    dziewczęta, myślicie że "welcome" się starło od tłumów turystów?:-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 23:23)
    To juz rozumiem. Myslalem, ze takie ustawienie bylo zamierzone :-)
  5. renata-1
    renata-1 (26.08.2010 23:23)
    zfierzu a ile masz cm? niskie domki widziałam, ale takie wąskie to chyba nie.
  6. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:19)
    następnym razem - bo planujemy następny raz - sprawdzimy od środka:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.08.2010 23:19)
    latarnia dla zipiza. jemu na pewno proporcje przypasują;-)
  8. kubdu
    kubdu (26.08.2010 23:18)
    Rybak mawiał : ciasny, ale własny.
  9. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2010 23:17)
    Ale widok pociagu bardzo by tu pasowal... ;-)
  10. mapew
    mapew (26.08.2010 23:17)
    zfireszu, na takie bialawe niebo nie ma chyba prostej recepty, moznaby troche niedoswietlic (ustawic naswietlanie na niebo), ale wtedy mury wyszlyby duzo ciemniejsze... Moznaby tez uzyc techniki HDR, tzn. zrobic serie zdjec (ze statywu) z roznym poziomem naswietlania, i potem na komputerze opracowac to programem do HDRu (ale ja nie jestem zwolennikiem tej techniki, bo zdjeia wygladaja na ogol troche nienaturalnie)