Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 255
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
Tyle nawozu sie zmarnowalo :-)
-
dzięki marku. z ustawianiem światła "pod niebo" próbowałem. i tak jak piszesz, zdjęcia wychodzą bardzo ciemne, a po wtórnym ich rozjaśnieniu w kompie strasznie "zaziarnione" (kilka takich i tu się znalazło). hdr natomiast to za wysoka półka dla mnie, to raz, a dwa, zgadzam się z tobą co do "nienaturalności" efektów.
dziewczęta, myślicie że "welcome" się starło od tłumów turystów?:-)
-
To juz rozumiem. Myslalem, ze takie ustawienie bylo zamierzone :-)
-
zfierzu a ile masz cm? niskie domki widziałam, ale takie wąskie to chyba nie.
-
następnym razem - bo planujemy następny raz - sprawdzimy od środka:-)
-
latarnia dla zipiza. jemu na pewno proporcje przypasują;-)
-
Rybak mawiał : ciasny, ale własny.
-
Ale widok pociagu bardzo by tu pasowal... ;-)
-
zfireszu, na takie bialawe niebo nie ma chyba prostej recepty, moznaby troche niedoswietlic (ustawic naswietlanie na niebo), ale wtedy mury wyszlyby duzo ciemniejsze... Moznaby tez uzyc techniki HDR, tzn. zrobic serie zdjec (ze statywu) z roznym poziomem naswietlania, i potem na komputerze opracowac to programem do HDRu (ale ja nie jestem zwolennikiem tej techniki, bo zdjeia wygladaja na ogol troche nienaturalnie)
-
Tyle nawozu sie zmarnowalo :-)
-
dzięki marku. z ustawianiem światła "pod niebo" próbowałem. i tak jak piszesz, zdjęcia wychodzą bardzo ciemne, a po wtórnym ich rozjaśnieniu w kompie strasznie "zaziarnione" (kilka takich i tu się znalazło). hdr natomiast to za wysoka półka dla mnie, to raz, a dwa, zgadzam się z tobą co do "nienaturalności" efektów.
dziewczęta, myślicie że "welcome" się starło od tłumów turystów?:-) -
To juz rozumiem. Myslalem, ze takie ustawienie bylo zamierzone :-)
-
zfierzu a ile masz cm? niskie domki widziałam, ale takie wąskie to chyba nie.
-
następnym razem - bo planujemy następny raz - sprawdzimy od środka:-)
-
latarnia dla zipiza. jemu na pewno proporcje przypasują;-)
-
Rybak mawiał : ciasny, ale własny.
-
Ale widok pociagu bardzo by tu pasowal... ;-)
-
zfireszu, na takie bialawe niebo nie ma chyba prostej recepty, moznaby troche niedoswietlic (ustawic naswietlanie na niebo), ale wtedy mury wyszlyby duzo ciemniejsze... Moznaby tez uzyc techniki HDR, tzn. zrobic serie zdjec (ze statywu) z roznym poziomem naswietlania, i potem na komputerze opracowac to programem do HDRu (ale ja nie jestem zwolennikiem tej techniki, bo zdjeia wygladaja na ogol troche nienaturalnie)
...w końcu trylogie zawsze cieszyły sie zainteresowaniem, vide "Trylogia" Sienkiewicza a ostatnio Stiega Larssona...
...tak na marginesie, może jak Twoja będzie w stylu tej ostatniej to i Rebelka zajrzy do Kolumbera bo jak wsiąkła gdzieścik to db, a ckni mi się bez niej i jej komentarzy... :-( ...